20.8.2017 Ostravská Fauna

21. srpna 2017 v 20:09 | Cedor |  Deník
Ahoj,
dneska to bude opět deníčkovský článek. Jak víte u mě je zvykem psát o jednom dni a o něm se více rozepsat (psal jsem maximálně dva dny) a nepsat prostě několik dní naráz. Něco jiného je rubrika TeaTime, kde píšu v kostce celý uplynulý týden jen s nejdůležitějšími informacemi, takže koho nezajímá, jak se tu rozkecám vyčkejte na neděli, kdy by už opět měl vyjít TeaTime. Nyní to už nebudeme zdržovat a vrhneme se na to.

Cesta do Ostravy na faunu měla jen jediný účel, který jsme tak splnili. Se sestrou jsme si řekli, že bychom rádi králíka a taky ho máme.

Vstávali jsme v 7:00, respetive já jsem vstával v 7:00. Dal jsem si kávu a spolu s mojí sestrou a jejím přítele jsme jeli do Ostravy na Hranečník. Nechytlo nás zrovna pěkné počasí, pršelo. Mužu úpřímě říct, že jít s přenoskou velkou jak kráva mi nebylo zrovna příjemné a cítil jsem se trochu blbě:D. Když jsme tam přijeli, kolem půl desáté, tak mužu říct, že tam bylo už docela hodně lidí. Platili jsme 40 kč vstup a šli jsme se tam porozhlédnout.

Dole v přízemí nebo co to bylo :D nebylo nic zajímavého, takže jsme šli nahoru do druhého patra. Tam se nám pořád schovával sestřin přítel a ona z něho měla už nervy. Potom jsme prošli kolem slimáků, ježků, housenek, brouků a podobných věcech. Nakonec jsme šli kolem pavouků, kde měli snad všechny jejich druhy a já myslel, že omdlím na místě... Mam z nich fobii a pomalu na ně nesnáším ani pohled.

Nakonec jsme konečně došli ke králičkům (btw tam prodávali i prase za 1.500) a byli tam bílý, černí, šedí snad všechny druhy. Došli jsme k jednim, kde byli miminka a měli 6 týdnů, ale jejich prodavač neznil moc přesvedčivě k jejich koupi, jelikož zněl tak jakoby se mu nedalo věřit. Ale my jsme ho koupili.Můj pes z ní teda moc nadšený není, jelikož na ní hrozně žárlí a jakmile je k ní upřená pozornost, tak Benji (muj pes) okamžitě začně kňučet, štěkat, vrčet. Takže jeden je vždycky s králíkem a druhý se psem. (Jako ja a sestra xd)
Prodavač ještě nedokázal určit Králičkovo pohlaví, kvůli jeho nízkému věku, tak doufáme, že bude samice a jmenuje se Bonnie. Bonnie má v kleci tři oblíbené místa, zadní pravý roh klece, kam uteče, jako první místo při ptěku :D, druhé je v domečku, kde také tráví spoustu času a poslední místo je na domečku, kde sedí a kouká, když není nikdo na obzoru a myslí si, že na ní nikdo nevidí :D.

A jak nás vůbec napadlo koupit si králíka?
Jelikož přítel mojí sestry jel na tu faunu taky, když byla o měsíc dříve a rozhodl se, že koupí mojí sestře a jemu napůl králíka, který je třeba týden u něj a pak týden u nás (což ted nevím jak bude díky Bonnie). A jak ji tady přivezl (jmenuje se Amy), tak jsem si hned řekl ,,Jo to chci taky." Den poté asi bůh vyslišel mé modlitby a spolu s mojí sestrou jsme při venčení psa našli klec velkou jako kráva a my ji vzali domů a pořádně umyli, jarem, savem a dalším milionem prostředků.

Toto je Amy, která patří sestře a jejímu příteli...

Myslím, že Bonnie se u nás bude mít moc pěkně:D Amy která zde jezdní na návstěvy se také má moc fajn. :D Benji to bude muset vydržet. Tímto deníkem, který byl spíše dalšího odhalení mě a mého soukromí:D. Lučím s vámi.:)
Cedor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hemitson Hemitson | Web | 23. srpna 2017 v 13:34 | Reagovat

Je opravdu nádherná! Tak vám přeju spoustu krásných chvil. S králičkama je sranda, počkejte až začne řádit. :D

2 Denia Denia | Web | 24. srpna 2017 v 11:47 | Reagovat

Kruci, nějak se mi nezobrazujou obrázky, ale je určitě krásná a roztomilá ve svých 6 týdnech!
Na faunu jsem chtěla jet taky, vidíš to, a nějak jsem to prošvihla :/. Asi bych ale nic nekupovala, spíše mrknout na kočky :D
Králíčka už jsme doma měli, dokonce dva, a jsou to fajn společníci :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama