TeaTime 01

19. února 2017 v 15:11 | Cedor |  TeaTime
Ahoj,
napadla mě taková série článků, která by mohla vycházet každou neděli a popisovala by celý můj minulý týden. Co vy na to líbí se vám to? Také bych to občas mohl využít k tomu, abych si postěžoval nebo se pochlubil na nějakou věc. Otevřelo by vám to možná i trochu život číšníka a kuchaře, protože se to hodně bude týkat i školy a praxe (protože tam chodit musím atak je to součást mého týdne) Právě proto se to jmenuje Tea Time (čas na čaj), protože já mám neděli zafixovanou tak, že by si měl uvařit horký ovocný čaj lehnout si do peřin a opravdu nic nedělat. Tak vám teď napíšu první týden, uvidíme, jak se to chytne.


V pondělí začal lichý týden, což znamenalo jenom jedno - praxe. Budík mi zvonil v 4:50 a já si šel hned vařit kafe a sedl jsem si do kuchyně. Po dopití kafe jsem si šel umýt zuby a převlíkat se do školy. Poté jsem šel na autobus, který mi jede v 5:43 a čekala mě dvaceti minutová cesta do školy. (Toto je moje každodenní rutina, takže toto vám nebudu psát furt dokola). Po příjezdu do vedlejšího města jsem šel za kamarádkou, která na mě vždycky čeká, protože ona tam je autobusem o 4 minuty dříve, jak já. Ta kámoška je ze třeťáku a máme spolu cca měsíc nebo dva praxi. Pak jsme šli na nádraží, kde jsme čekali ještě na mojí maličkou Viktorku (už jsem o ní psal to je ta V myslím, že nikomu nebude vadit, když budu psát jména:D). Když Viky přišla šlo se do školy, kde jsme celou cestu všichni mluvili o tom, jak se nám chce spát, jak jdeme domů a jak nás to fakt nebaví :D. Převlékli jsme se do kuchařského oblečení a šli jsme do kuchyně. Tento den k nám i přišel nový spolužák z hotelnictví, který příšel místo jedné mojí kamarádky, která přestoupila na jinou školu. Uvařil se oběd (omouvám se, ale je neděle a ja už fakt nevím, co jsme vařili) A šli jsme na autobus domů.

V úterý mi napsal Eda (E), že po mě potřebuje, abych zašel pro potvrzení o studiu a vyplnil to jeho údajema a nechal to orazítkovat a dal mi jeho občanku (má praxi v jiném městě jak já takže by to nestihl). Takže po praxí jsem řekl Aničce (O Aničce, Viktorce a Edovi budete teď v mých článkách číst nejvíc, takže si je zapamatujte:D), aby tam semnou zašla a ona souhlasila. Snažili jsme se i přemluvit Viktorku, ale nějak to nevyšlo později. Jelikož naše škola má tři budovy a my šli z budovy, kde máme praxi na budovu, kde máme školu za mojí třídní, ta mě poslala zpátky na budovu, kde mám praxi a tahle budova mě poslala až na tu třetí no a Viktorka s náma nešla už po prvním stěhování:D. Anička šla. Vyplnil jsem to uplně ve stresu, protože jsem si myslel, že budou chtít ukázat občanku, ale já přeci jako on nevypadám. Ale díky bohu nechtěla a tak jsem měl potvrzení bez zbytečných komplikací. Přijel jsem domů Anička mě seřvala, že jsme nestihli dřívější autobus:D a doma jsem si dal kafe a oběd a jel jsem autobusem zpátky, protože končil na praxi a já mu to chtěl předat (vždycky jak on končí na praxi tak za nim jedu pro něj, protože kvůli té jeho praxi jinde se už nevídáme tak často jak dřív a zase jak má volno on tak jede pro mě) A všechno bylo vyřízené.

Ve středu jsme s Aničkou šli po praxi potvrdit její papír, který jsem slibíl, že půjdu s ní, když šla ona semnou. A jenže tady byl problém, že ona potřebovala stihnout dřívější autobus, protože musela prostě domů. A tak jdeme na jednu poslední budovu a a měli jsme 4 minuty do busu. Přiběhli jsme k těm dveřím za minutu nam to dala a běželi jsme pryč, Anička si ani neschovala věci a řvala kilometr od dveří: ,,Děleeej! Otevírej!" A pak běžíme na bus. Stihli jsme ho jen tak tak.

Ve čtvrtek jsme byl domluvený, že půjdu ven s Kájou, to je ta třeťačka. A ten den jsem se na praxi pohádal s Edou, ale docela hodně. (přes facebook) Celý zbytek dne mě to hrozně štvalo, ale věděl jsem, že v této hádce jsem v právu já a nebudu mu ustupovat. Šel jsem s Kájou ven a bylo to hodně fajné chodili jsme po tom městě, kde máme školu a když se nám nechtělo chodit tak jsme přejížděli autobusama. Ale ze začátku jsme neměli moc o čem mluvit a ona, že je hrozně upřímný člověk a že jí můžu položit uplně jakkoukoliv sračku, co mě napadne a že mi odpoví. A prostě jsme si povídali a já jsem si řekl, že bude fér, když jí budu odpovídat také a dopadlo to tak, že jsme řešili docela dost osobní věci a pomáhala mi s nimi i. Celý den jsme se procházeli zavedla mě i na místo, které má ráda, protože je to usprostřed louky a je to tam opravdu krásné. Dostal jsem od ní pusu na líco a já ji taky dal pusu na líco :D. Potom jsme šli k ní pro nějaké věci a nestihli jsme autobus, který mě měl zavést na zastávku busu kam mam jet já:D. A měli jsme 9 minut než ten bus odjede a ona od tamtud bydlí 15 minut. Takže jsme si i zaběhali a ten bus mi jel v 17:22 a bylo 17:21, když jsme doběhli, tak jsme se rozloučili a já hned jel.

V pátek jsem furt byl jako tělo bez duše, protože mě strašně štvala ta hádka, ale furt jsem si řikal, že prostě nepolevím. Lucka (společná kámoška moje i Edy) mi řekla, že jí o té hádce říkal a já řekl, že pro něj ani nepojedu, protože mě fakt naštval a ona mi řekla ať jedu, ale čekám na zastávce a nejdu až na nádraží, kde ho čekám obvykle. Tak jsem to tak udělal a on zamnou přišel a já si ho nijak něvšímal, pak se zeptal jak bylo včera (s tou Kájou) a ja mu řekl jenom ,,Jo dobre." A on se mi začal omlouvat. Tak jsme o tom trochu mluvili a pak jsme se už bavili normálně i jsme se smáli. Potom jsem přijel domů a šel jsem ven s Dominikem a zase jsme si řekli co nového v našich životech :D a opůlnoci jsem byl doma:D.

V sobotu jsem byl venku s Jarkem a zjistil jsem, že já si s ním nemám co říct. Byli jsme venku několik hodin a prohodili jsme jen pár vět. Pak jsme šli ke mně a on volal s Dominikem přes facebook a já byl v kontaktu s kamarádama přes net a prostě pak šel domů. Nic extra se nestalo... Pak jsem udělal uplně dobré palačinky (čekejte recept) a přijel sestřin přítel..

A dneska nedělam nic:D Napsal jsem tento článek.. A Nic víc..

Těším se na vaše ohlasy! A za týden zpátky u tohoto článku ahoj!
Cedor
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Andey Andey | Web | 20. února 2017 v 19:34 | Reagovat

Já taky píšu skoro každou neděli shrnutí svého týdne, ale říkám tomu sweet little sunday, i když dřív to bylo WEEK TALKING.
Tak to je dobře, že se ta hádka vyřešila a vidím, že máš fajn kamarády.
Já minulý týden měla prázdniny. No, v pondělí jsem byla se spolužáky na metrové pizze, byla dvakrát na horách, odpočívala, četla.

2 cincina cincina | Web | 22. února 2017 v 18:33 | Reagovat

Haha, takže TeaTime:D To je dobrý název, to se mi líbí, určitě to piš dál:)
Já o tomhle všem vím a všechno podstatné jsem ti napsala. Hlavně, že se ta hádka vyřešila:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama