Komentáře

1 Evangeline. Evangeline. | Web | 14. února 2017 v 16:36 | Reagovat

Nemůžeš se takhle cítit a rozhodně nejsi žádný odpad! Vůbec nic takového neříkej.
Popravdě jsem z toho článku nepochopila, co se děje, ale asi to nechceš uveřejnit, i přes to si myslím, že je to něco zlého, když jsi na tom takhle a vyvolává to takové pocity.
Měla jsem období, kdy jsem se takhle cítila, nic pro mě nemělo význam, viděla jsem se jako troska, která je zbytečná a v tomto stavu jsem se hodně dlouho máchala, až jednoho dne se něco stalo a to všechno se provalilo a já se mamce musela přiznat, protože jsem nechtěla, aby se to dozvěděla od cizích lidí. Přiznala jsem se jí se vším a dost dlouho jsme si o tom povídali a poté jsem byla pod její "kontrolou" a ona mě hlídala a vlastně to byl člověk, který mi tak nějak otevřel oči a hlavně to, že jsem byla pod kontrolou mi pomohlo, protože díky tomu jsem se hnula z místa.
Zkus si o tom s někým (komu důvěřuješ) promluvit, aby ti někdo mohl nějak pomoci, i to, že tě někdo vyslechne člověku hodně dá. Nevím, jak tvoje kamarádi, ale já bych svým většinu věcí, co se děje (těch vážných) detailně neřekla, ale nevím jak ty. Nedokázala by ti pomoci sestra? Přeci jenom máte spolu dobrý vztah.
Určitě to zkus nějak řešit, alespoň, aby sis ujasnil svoje pocity a ty dal dohromady a necítil si se tak, jak se cítíš.
Hodně štěstí a bojuj s tím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.