Dostávám se zpět

8. ledna 2017 v 9:52 | Cedor |  Deník
Ahoj,
dostávám se tak nějak zpátky do kondice, co se týče psaní. Ano jistě jste si všimli, že jsem nepsal dlouho sem, ale to že jsem zanedbával deník to už nevíte. Dneska jsem po dlouhé době napsal asi čtyřstránkový zápis a celý se týkal jedné věci - ta moje deprese, ale víte vy co? Musím znova použít mojí větu: ,,Na každou depresi pomáhá psaní." Protože jsem napsal čtyři stránky o jedné věci, odumřela mi ruka, ale psychicky mi je docela i dobře. Prvně jsem se rozhodl znovu probudit blog, ale nyní když už se mi to více ménně daří tak probouzím i deník.


Strašně mě to štvalo, že nepíšu, protože mi to hrozně chybělo, ale co se týče blogu tak na to nebyla nálada a nebyly ani nápady. Co se týče deníku to se mi vubec nechtělo psát. Ale na to ani nebyl tak moc čas, protože nejsem cele dny doma. Nyní jsem ale plně odhodlaný psát deník i blog...

A dokonce před dvěma dny měl tento blog narozeniny. 6.1.2017 měl jeden rok. A já bych to velmi rád i dotatečně oslavil... Napadlo mě, že bychom mohli udělat nějakou soutěž, co říkáte? A nebo by jste radši nějaký něčím specialní článek? Tento blog pro mě znamená opravdu hodně, je to můj první blog, na kterém účinkuju přes rok a napsal jsem tady opravdu hodně svých pocitů, jak už dobrých nebo špatných a vy čtenáři jste mi nejednou docela hodně pomohli a ani o tom asi nevíte.

Tento blog prošel několikrát tomu, že byl málem zrušen. Ano mockrát mě napadlo, že s tim prostě tady přestanu, protože na to nebyla nálada a ani čas, ale jak vidítě stále tady po roce jsem. Myslím, že když si budete číst moje úplně první články a články nynější tak že rozdíl určitě jde poznat. Nemyslím, že na tom jsem kdoví jak extra se psaním, ale s klidným srdcem mohu říct, že se zlepšuju. A rád bych tady rozjel více tématických a názorových článků myslím, že by se vám to určitě líbilo. Také bych se chtěl vrátit ke psaní původních deníků, kde jsem rozepisoval konkrétní den. S tímto podmětem by tady totiž bylo stále co psát. Myslím, že si i pár článků ted hned předsnastavým.
Doufám tedy, že semnou budete i v roce 2017! :) Děkuji vám za rok 2016!
Loučí se Cedor s první článkem v roce 2017!

Zdroj: Můj instagram
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama