Veselé Vánoce!

22. prosince 2016 v 11:34 | Cedor |  Deník
Ahoj,
Tak vás dneska vitam znova u dalšího článku. Dneska bych rád mluvil o Vánocich jelikož to budou i první Vánoce na tomto blogu a už se blíží rok založení tohoto blogu tak bych měl vymyslet nějakou soutěž nebo tak něco. Ale o tom až později. Rád bych se pokusil v tomto článku tak nějak shrnout jak pro mě letos vypadá prosinec:D Přeji příjemné čtení.


Nevím, co semnou letos je, ale vubec nemam Vánoční atmosféru:D. Absolutně vůbec mi nepříjde, že by za dva dny měly být Vánoce. Je to možná i tim, že mám docela depresivní období a v hlavě mám jenom to, co mě trápí a na Vánoce tam už prostě není místo. Každý rok jsem to měl tak, že na Vánoce jsem se těšil celý prosinec a tak jsem celý tento měsíc nesnášel, táhl se mi a konečně toho dvacatého čtvrtého nastal onen den D. Letos mi to prostě nepřijde, prosinec pryč a mně to je nějak uplně jedno:D Letos už v létě jsem si řekl, že nakoupím Vánoční dárky už tak nějak od října, ať mám přísun peněz a tak můžu nakoupit vic věcí. Hovno:D první dárky jsem koupil asi 18 prosince a poslední předevčírem.

Co se týče Vánočních dárků, tak bych vám rád vypsal, co jsem komu koupil, ale je tu problém, že moje sestra má odkaz na tento blog a tak too tu nemužu napsat:D (pokud to čteš tak Tě zdravím:D) Ale rodiče tento odkaz nemají takže: Mamce jsem koupil řasenku, kterou chtěla, a tuhý deodorant. Od mojí sestry dostane papuče a pyžamo. Taťkovi jsem koupil měsíční diář, který chce každý rok a pak pro něj máme se sestrou napůl koupený hrnek s našim psem a textem: ,,Je jedno, co dáš Benjimu do misky, stejně tě bude podezřívat, že máš něco lepšího!" Sestra mu chce koupit ještě něco, co mu dáme na půl, ale já bych rád vymyslel ještě nějaký dárek, ale netuším co. Bohužel nevím co dostane mamka od taťky atd.. takže nemůžu napsat co kdo dostane, ale asi bych to ani nepsal :D.

Dále bych rád rozebral Vánoční den, který pro své studenty nachystala naše škola. První hodinu jsme se všichni normálně učili a měli jsme zrovna matiku, naštěstí tím, že jsem na učňáku a ne na maturitním oboru tak máme matiku lážo plážo (což asi potom na nadstavbě nebude:D) a počítáme příklady pod sebou jako v páté třídě:D. Druhou hodinu jsme se sebrali a šli do učebny stolničení (tam se prostě učí číšnická část) a dali jsme si tam kafe nebo čaj (podle toho co kdo chtěl) a pak nám jeden spolužák ukázal kouzelnické triky. Potom si on zavolal mojeho nejlepšího kamaráda pryč, aby mu pomohl připravit další kouzlo, tam mu popsal dvě kouzla jak se dělají, jedno prostě takové, které se ho vubec netykalo a druhé, které s ním chtěl provést a on musel vědět o co jde. (Řikejme tomu kamaradovi E.) nakonec dodal, že to E nesmí nikomu řikat:D samozřejmě, že mně to řekl:DD Ale já to nebudu říkat nikomu a nenapíšu to ani vám:D. Potom jsme se přesunuli na druhou budovu naší školy a tam byl Vánoční koncert, kde nám studenti ze všechn oborů a ročníků zpívali, tancovali nebo prostě předváděli. Ten spolužák speciálně mně a E ukázal kouzlo s dvackou:D normálně nevím jak to udělal, protože k tomu použil dvacku, co jsme mu pujčili my takže nemohla být nijak upravená a on z ní normálně pulku ukousl a jak to flusnul zpátky tak to drželo :D. Nevím vůbec jak to udělal a nechce nam to řict:D. Pak jsme šli na autobus, jelikož ja i E jsme ze stejného města, takže jezdíme spolu a ten kouzelnik je sice z jiného města, ale jezdi s nama protože tam má přestup. Ale upřímně mně ani E neni ten kouzelnik moc sympatický a moc rádi ho nemáme. Pak asi půl hodiny po příchodu domů jsme s E šli k němu a tam jsme byli myslim, až do devíti večera takže to byl příjmně straveny den:D

Na praxi je taky všecko fajn. Už se u nás vyměnili ti, co měli jít na čišničinu a ti co z ni přišli :D (nevim jestli jsem vám to psal, ale mistr nás rozdělil na půlku těch "dobrých" a těch "slabších" a ti slabší odešli dělat čišničinu a my ti "lepší" jsme zustali v kuchyni a máme dál kuchařinu, protože máme třídu o počtu 34 lidí a naše škola má momentálně jen jednu kavárnu pro číšníky a tak to museli vymyslet nějak abychom se prostřídali všichni a my budeme na kuchařině o 3 měsíce déle než bychom být měli a za ty tři měsíce odcházime do kavarny obsluhovat) A musím říct, že ty co jsme chytli jsou super, vlastně k nám přišly jenom tři holky, jinak jsme furt stejně, ale odešli od nás dva kluci a čtyři holky, zustali jsme ja, E a ještě jeden kamarad, řikejme mu H. Už se ani tolik neřežu:D, ale pořád se mi to občas stane, to tam prostě k tomu patří. Ty tři holky jsou docela dobré akorát tu jednu už ted všichni nemáme rádi, protože se chová jako kráva:D a navíc jí se líbí E a H a oni si pořád u mě stěžujou že na ně šahá atd.. a já se jim jenom směju prože mě ráda nemá a já ji taky ne:D. A prostě je vtipné vidět jak ona na ně začne šahat a oni na mě začnou házet přes celou kuchyň pohled jakože pomoc a já si plně užívám to jak o mě nejeví zájem:DDD.. A je to o hodně lepší, protože ty holky co tam byly u nás předtím byly takové.. nevím já se s nima nijak nebavil :D a ty co přišly teď jsou uplně v pohodě a dokonce se s jednou z nich obíjmam při loučení a vítání :D a měl jsem s ní docela dost vážnou debatu o mojich a jejich depkách a zjistil jsem, že v kostce nás oba dva trápí to stejné. Co si budeme totiž povídat občas mi ta deprese moc nepříjde a jsem na praxi vysmátý a všecko a občas mi je odporně, že zamnou všichni chodí a ptají se, co se děje, ale mně není moc příjemné to s někým řešit a tak vždycky odseknu, že nic.

Co se školy týče tak máme nový zasedací pořádek a sedím s další holkou, se kterou se obíjmam :D je to strašně super třída, protože na základce by mě v životě nenapadlo, že bych někoho z těch zm*dů a p*č :D objal, či se s nima normálně bavil, protože mi dělali peklo. Ale teď to je prostě super. Až na pár věcí, ale ty se chystám za chvilku řešit, ale o tomle vám více neřeknu. I když máme zasedací pořádek tak na předměty, na které máme třídní sedím tam kde mám, protože ona je přísná a zabila by mě:D, ale na ostatní předměty sedím s E :D a ty hodiny jsou kolikrát nezapomenutelné :DD. Minule mi učitelka na angličtinu natvrdo do očí řekla, že ji už seru :DDD. Nebo chtěla ať se přestaneme bavit s E, jenže ja mu vysvětloval angličtinu, protože jsem v ní ve třídě nejlepší a za ty prázdniny a aj ted jsem se v ajině docela dost zlepšil a E neni na ajinu moc nadany takže jsem ho učil věc, kterou mu učitelka vysvětlovala 10x a on to nechapal a když jsem mu to řikal ja tak to pochopil hned a ona, že ať se přestaneme bavit a E že mu vysvětluju angličtinu a ona že mu to vysvětli ona a E že ja jsem lepši :DD a ona na mě že a´t jdu učit ja a já že ne, že E je muj osobní student a učim jenom jeho a ona že mu mam vysvětlit at je zticha a ja mu řekl at se bavi dal:DD.

A toto všecko se stalo teď přes prosinec. Jaký máte prosinec vy? Užívate si Vánoce nebo jste jako já?:D Napište to do komentářů!
Loučím se!
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cincina cincina | Web | 25. prosince 2016 v 10:29 | Reagovat

Tak já vlastně všechno vím, i o těch tvých depresích a takhle.
Počítáte pod sebou? Vážně?:D Ježiši:D
Taky si vzpomínám na ty časy, kdy jsem měla depku, šla do školy a taky se mě lidi ptali, co mi je. Akorát, že teď bych se chovala jinak:D
Chystáš se řešit? Co se chystáš řešit?:D
O téhle storce si mi vůbec neřekl!:DDDDD To je dobrý:D
Ty víš, jak Vánoce prožívám, takže to tady psát nemusím:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama