Festival Hrady- Hradec nad moravicí

29. srpna 2016 v 22:19 | Cedor |  Deník
Ahoj,
dneska bych s vámi rád mluvil o dalším festivalu, kde jsem letos byl. Byl jsem na hradech, což byl muj první festival, když nepočítám Ostravu, protože toto byl festival na víkend.
My tam sice byli jen v sobotu, ale protože v pátek tam nebyl nikdo, koho máme rádi a v neděli se už jelo domů a nemělo smysl tam stát, že.


V 5:30 mi zazvonil budík a já si šel dát klasicky kávu. V kuchyni už seděl táta a sestra a pili kafe. Já po kávě jsem šel do vany a pak jsem si sbalil věci, které budu potřebovat. Nakonec jsem byl připraven, ale stále jsme měli dost času a tak jsem na snapchatu sledoval Shopaholic Nicol, Madkyo, Cincinu a spoustu dalších. Potom jsme šli na autobus do Českého Těšína, kde jsme si ještě dali i energetický drink a pak už nás čekl Z. (určitě víte o koho jde pokud jste četli festival v Ostravě:D)
Potom jsme zašli do Poslkého těšína do tesca, kde si dospělí koupili polské piva a zašli jsme si na wc. Chtěli jsme jít i na rozhlednu, ale kvůli nedostatku času jsme jí vynechali a šli jsme na vlak do Opavy.

Z si celou dobu z nás dělal srandu, že tento vlak do Opavy nejde a nejspíš sedíme špatně, já a sestra jsme z toho samozřejmě byli nervózní až to Z nevydržel a otázal se milé strarší paní s brýlemi: ,,Dobrý den, mojí přátelé se bojí, jede tento vlak směr opava?"
Paní laskavě s úsměvem přikývla a nás opustil strach a začali jsme se smát. Ve vlaku jsme museli vypít a spořádat všecko, co jsme si na hrady přivezli, jelikož jsme to tam vzít nemohli a tak nastal pravý čas otevřít polské piva (byly tři). První vypila sestra, druhé Z a třetí skončilo na nás :D. Protože jsme ho položili na stůl a když se vlak rozjel tak se to vylilo. Během cesty jsme si třikrát změnili místo, protože slunce v okénku vždycky svítilo Z do očí:D. Už se nás pak i průvodčí ptali proč si pořád sedáme jinam:D.

Pak jsme dojeli do Opavy a nevěděli jsme kam dál jít, protože nás měl čekat vlak, který nás odveze přímo na místo festivalu. Chodili jsme celý nerzvozní, když najednou bežely nějaké holky s tričkama rybiček 48 (já a sestra jsme na sobě měli UDG trika) a poznali jsme kam asi jedou a tak jsme beželi za nimi. Ve vlaku jsme si koupili lískty (ano přímo v něm) a pak se šlo na festival. Z celého dnu jsme zmeškali pouze Poletíme, ale to nám nijak nevadilo, protože je nijak neposloucháme. Při příchodu jsme si koupili červené cidery a šli jsme na Desmoda. U něj jsme uměli pouze Som na teba zavislý jinak nic :D.

Dvacet minut po jeho konci jsme šli koupit další cidery, protože jsme je stihli vypít a pak jsme už šli na další stage, kde byli Rybičky 48
(všimněte si punkáče:D) Na to, že Rybičky měli koncert až kolem 14 a v sobotu (kdy mají všichni kocovinu z pátku) tak měli neuvěřitelně velké množství lidí a užasnou atmosféru. Všichni pořád ukazovali rock gesto, skákali, zpívali prostě všecko. Zpívali moje oblíbené písničky a neznal jsem jen dvě. Z, který tu kapelu neposlouchal tak neznal jejich písničky takže všecky jsme zpívali my a on ne. Potom, ale začali zpívat nějakou country tak všichni mlčeli a Z jediný zpíval :'DD. Potom Z konečně zrařval jeho " Joooo!" A my se začali smát a Z: ,,Na toto jste čekali, že?" :D

Potom po rybičkách jsme si se sestrou koupili oba stejné triko od Rybiček 48 a pak jsme udělali fotku:
Pak jsme si šli koupit další Cidery a jelikož měl být Divokej Bill tak jsme se ani nijak netlačili do předu, protože ho taky nijak neposlocháme a sedli jsme si na zem. Po Billovi jsme šli na mojito (teda oni toto jsme neměl dovolené:D) a tam byla taková paní a pán :D a tacovali nějaký tanec a byl uplně dobrý a Z mě pak vyzval k tanci, aby si to vyzkoušel a já ho krutně odmítl :DD.

Pak se nám začalo chtít na záchod a zrovna se vyváželi ToiTotiky, vedle nich stálo auto s nápisem "Fekal of the year 2011" :D :D :D, takže byly čisté a my tam hned šli. První šla sestra, jelikož je holka a trvalo jí to. A tak jsem na ní zaklepal a opodál bylo slyšet auto. A sestra: ,,Coje?" a Pak přišel Z a řekl: ,,Paní vyvážíme." A sestra z té toitoiky vyletěla jako namidlený blesk a pak jak jí došlo, že jsme to byli my tak se začala nehorázně smát, protože opravdu věřila, že na ní klepe nějaký chlap a chce uklidit ToiToiku :DDDDDD.

Z pak napřáhl ruku a řekl: ,,Pojd si plácnout." tak jsem napřáhl taky a najednou jsem ucítil jak mě něco praštilo. Došlo mi, že mě udeřil (omylem samozřejmě) než jsem stačil pochopit co se vlastně stalo všiml jsem si sestry jak se popadá za břicho a směje :D Z co kouká a neví co říct, já se snažil pochopit co se stalo. :DDDD Smáli jsme se tomu docela dlouho :D:D...

Potom přišel i sestřin přítel (řikejme mu J) a šli jsme zpátkdy na stage a sestra si všimla, že měl na zadku nějakou červenou tečku a řekla mu to:D a on z toho byl uplně mimo a požádal Z, aby to vyfotil:D a on si kekl za něj a fotil mu zadek a nějaci lidé se na něj dívali a on jim řekl: ,,Já si tu jenom fotim jeho prdel." A my jsme chytli takový záchvat smíchu, že to není možné :DDDD . A už mělo být UDG a já chytl sestru za ruku a táhl jsem jí k pódiu a byli jsme úplně vepředu! :D Dokonce jsme na jedné fotce.
Tady si můžete poslechnout naše skřehotání. Ale Z nezná UDG a po nich měla být jeho oblíbená fixa a on uplně za náma: ,,ted bude kapela "čekáme na fixu!"":D A my se tomu uplně smáli.:D . Ovšem jak už je u UDG zvykem přivezli se člun, s tím, že pojedou na rukou lidí jenže oni ten člun neudrželi a nějaký chlap spadl a zranil se. UDG z toho byli v šoku a předčasně přerušili koncert a jeli pryč. My tedy šli na jídlo, na cidera a pak na vypsanou fixu!:D Já fixu moc neposlouchal, protože se mi nelíbila, ale po koncertu jsem začal. Z to uplně prožíval skákal a bylo to boží. :D Zpěvák Fixy potom zařval: ,,Lidi! Vypadá to, že se skvele bavíte!" a Z: ,,To máš pravdu kluku!!" :D :D :D :D :D.

(U fixy jsem i trochu točil, ale je to uchrčené a nejde nic slyšet takže tu dám jen fotky).

Pak už nás čekali Kabáti. Před nimi jsme se snažili dostat co nejblíže k podiu, ale moc blízko jsme se nedostali. Potom jsme pořád říkali nějaké vtípky, ale J se moc nezapojoval. Z, který měl dopitý cider (do ciderů se dávaly ledy) si řekl, že ho nažhaví a řekl: ,,Nebuď suchar." a ten led mu nalil na hlavu:D. J se naštval, ale nakonec to vzal s humorem a i se smál tomu později:D. Jenže u Kabátu jsem začal mít obrovskou žízeň a dehydratoval jsem se. Navíc se mi chtělo hodně spát už a udělalo se mi blbě. Z mě chytl za ruku a odvedl mě dozadu kde mi koupil čistou vodu abych se mohl napít. Mně to bylo blbé, protože se na kabáty těšil a pak musel semnou být vzadu. S chutí jsem vypil půl lahve vody a poděkoval jsem mu. Pak jsem mu nabídl vody a on si dal jeden lok a pak mi řekl at to dopiju. Mně se samozřejmě ulevilo, ale hlava mě stále trochu bolela, ovšem to už pak napravil jen doma spánek. Kabáti potom hráli Kdo ví jestli a k nám se připojila nějaká třicetiletá ženská a tancovala s náma:DD. Potom si s náma plácla, jakobychom byli staří přátelé a řekla: ,,Já ted pujdu o krok dál!" a na další písničku tancovala u jiných týpků :D.

Po kabátech jsme šli tam kde jsme si předtím dali to mojito a čekal na J a na sestru. Ještě jednou mu tedy děkuji i tady, že mi koupil pití a byl semnou dál a postaral se o mě.
Po kabátech už skončilo uplně všechno a my měli vyřešit jak se dostat domů, ale prvně jsme si potřebovali odpočinout a tak jsme padli do trávy a bezpochyby půl hodiny jsme jen leželi. Pak jsme se posbírali a šli čekat na autobus, který nás měl odvést zpátky do Opavy a od Opavy jsme měli jet domů. Jenomže jemu to trvalo asi 2 hodiny než přijel a nestihl nabrat všecky takže se vracel. My jsme jeli až tím posledním přičmž jsme si řikali, že možná říkal, že přijede znovu jen, aby se mu lidi necpali do autobusu. Ale dojeli jsme. Pak jsme si koupili lístek a jeli do Ostravy. Jenože náš vlak měl poruchu a jeli jsme fakt rychlostí kroku. Já to nezvládl a ve vlaku jsem usnul. Po probuzení jsem neměl sen takže jakoby ta část neexistovala a já po pěti minnutách jízdy byl v Ostravě, ale bylo i řečeno, že jsme v polovině cesty jeli zpátky a pak znovu do Ostravy a pry jsme jeli 2 hodiny:D . Já jel pět minut:DD. Pak jsme se rozloučili se Z, který jel domů a já se sestrou a J šli na trolejbus. Cestou jsme potkali obřího pavouka a já utíkal pryč:DDD.

V trolejbusu jsme mluvili úplně minimálně (už jsem byl jen já a sestra) hlavně jsme měli hlas v řiti:D. Pak jsme ještě šli na autobus který nás odvezl už domů a já tam usnul. Sestra se snažila být vzhůru, abychom nepřejeli ale taky to nevydržela a usla. Naštěstí jsme se probudili před koncem a šli domů. Koupili jsme si ještě hamburger, protože jsme měli hlad a pak jsme došli domů. Já se napil, vyčistil zuby (protože po tom všem jsem měl úplně odporně v puse) a padl jsem do postele a spal až do 11.
Děkuji, že jsem tam mohl být:)
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | Web | 30. srpna 2016 v 12:50 | Reagovat

Je skvělý, že se sestrou máte až tak výborný vztah, že spolu jezdíte na festivaly. Musí to být hodně fajn.
Z kapel by mě asi jako jediný bavili kabáti :D

2 Gabriella Gabriella | Web | 2. září 2016 v 18:12 | Reagovat

Z kapel by se mi zamlouvaly asi jen Kabáti ,ale tak nevadí :D určitě jsi si to moc dobře užil :)

3 Y? Y? | 10. září 2016 v 22:19 | Reagovat

Hi Cedor! How's goin' on your new highschool? Is everything fine? Do you love it? :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama