Srpen 2016

Festival Hrady- Hradec nad moravicí

29. srpna 2016 v 22:19 | Cedor |  Deník
Ahoj,
dneska bych s vámi rád mluvil o dalším festivalu, kde jsem letos byl. Byl jsem na hradech, což byl muj první festival, když nepočítám Ostravu, protože toto byl festival na víkend.
My tam sice byli jen v sobotu, ale protože v pátek tam nebyl nikdo, koho máme rádi a v neděli se už jelo domů a nemělo smysl tam stát, že.

Ptejte se 3 Otázky

23. srpna 2016 v 8:00 | Cedor |  Ptejte se
Ahoj,
takže pokaždé, když budu chtít napsat "ptejte se" tak vydám článek prvně na pokládání otázek :D protože takhle mám pouze dvě otázky, které již čekají v rozepsaných článků s odpovědí. Proto vás tedy žádám, aby jste mi další otázky pokládali. :) Děkuji :) :D
Cedor

Deník blogu 1

20. srpna 2016 v 1:00 | Cedor |  Deník blogu
Ahoj,
vítám vás u "prvního dílu" nové série článků tady na blogu. Napadlo mě, že bych mohl na blog psát něco jako jeho vlastní deník. Nebude to jak to co píšu do rubriky "Deník" tam píšu, co se stane mně kdy se to stance, kde atd... Do této rubriky bych psal vešekeré informace (takže tenhle informační článek o této rubrice je tu jako dělany:D) , ale ne pouze informace. Ale třeba i bych tu mohl psát jak byl jaký měsic na blogu úspěšný atd... Třeba :

10 článků
30 komentářů
3 hvězdičky atd...
Chápete co myslim, ne? Mohl bych tu psát i návštěvnost a prostě takovéto věci. Podle mě je lepší to psát tady než do "Já o..." což má byt rubrika založena POUZE na témata, což jak vidite se mi zatim nedařilo. Ale možná, že ta články do této rubriky přesunu, ale to bych nesměl být líný takže asi ne. :D Co se týče tohoto článku tak bych tu rovnou nějakou informaci mohl dát, ale ja nevim jakou :'D. Snad to s timhle přístupem bude dobře fungovat.
Raději to ukončím :D
Těším se tedy na vás u této další rubriky :)
Cedor

Deník 31.7.2016 Neděle

18. srpna 2016 v 3:15 | Cedor |  Deník
Ahoj,
po delší době tady mám pro vás další deník. Vychází až teď kvůli soutěži, ale já ho píšu 1.8.2016 :D takže tak.

Moje nej TAG

14. srpna 2016 v 12:14 | Cedor |  Já o...
Ahoj,

do tohoto tagu mě opět nikdo netagnul -.- :D i když chci dělat tagy, ale hold mě nikdo netaguje:D. Našel jsem ho u Adine.
Budu rád, když mě budete tagovat :)

Konec červencové soutěže

13. srpna 2016 v 10:16 | Cedor |  Já o...
Ahoj,
dneska je zde konec soutěže, kterou vyhrála Whirpy s 20 hlasy. Whirpy tímto moc gratuluju a výhru zde zveřejním za pár dní až se s ní pořádně domluvím, protože teď je pryč.
Whirpy vyhrála s tímto výrvorek:

Já ještě jednou děkuji Cincině a Adine za jejich učast. A doufám, že se někdy u dalších soutěží zúčastníte:). A Whirpy moc gratuluji. :)
Cedor

Soutěž Červenec 2. kolo FINÁLE

6. srpna 2016 v 5:14 | Cedor |  Já o...
Ahoj,
vítám vás u finálního kola soutěže. Bohužel vypadla Adine, která získala 6 hlasů. Do dalšího kola tedy postupuje Whirpy a Cincina
Tohle druhé kolo bude mít stejná pravidla a pujde i o stejné fotky. Takže hlasujte v podstatě o stejné výtvory:). Hlasy si můžete shánět sami a přeju výhru té lepší :)

1. Cincina www.cincina.blog.cz

2. Whirpy www.whirpy.blog.cz

Příběh?

2. srpna 2016 v 15:05 | Cedor |  Já o...
Ahoj,

tento článek píšu docela na rychlo. Jde o to, že mám jeden docela originalní příběh a 100% ho dám na wattpad kde mě najdete jako cedorblog. Ale napadlo mě, že bych jej mohl dát i tady. Pokud by jste tedy měli zájem tak mi prosím napište dolů do komentářů. Bylo by to jakoby na způsob seriálu, protože to píšu na díly jako 1x01 atd... Vždycky bych si napsal jednu sérii a až bych ji dopsal tak si od toho dal já pauzu, aby mě to neomrzelo a potom by ta jedna série skončila tady tak by byla pauza tady a já bych napsal další a furt tak dokola jestli mě chápete:D. Proto mi prosím napište jestli máte zájem nebudu vám říkat o co tam jde nebo nejde, ale myslím, že to není zas až tak špatné.
Pokud tedy máte zájem tak v anketě dejte "Ano" pokud ne dejte "Ne"
Dál bych rád, aby jste dávali hlasy v soutěži kterou najdete ZDE a pod tímto článkem:) Děkuji!
Cedor