Deník (všehochuť)

4. července 2016 v 11:34 | Cedor |  Deník
Ahoj,
Chci se prvně omluvit, že nyní tak nějak moc nekomentuji a je to z jednoho důvodu - Chodím nyní i do práce a nechce se mi potom nic. Všechno bych s vámi dnes rád probral - předávání vysvědčení, práce a trochu vás nechám nahlédnout do osobního života..


První bych tedy s vámi chtěl probrat předávání vysvědčení. Konalo se dne 30.6.2016 a šla tam semnou sestra. Ptáte se proč? Prostě svou třídu nemám rád a tak mě mamka a taťka nechali doma na slavnostní vyřazení a všem jsme nakecali, že jsem nemocný tento plán vymyslela kamarádka, která mě doučuje na angličtinu, takže asi po patnácté dekuji:D. Ovšem byl jsem plně rozhodnutý, že tu hodinu na to předání bych to mohl s nimi přežít, ale pak se mi dostala zpráva od spolužáka, se kterým se bavím, že prý mi chtěli nějak nadávat, že jsem s nimi nešel na rozlučku a tak tam semnou šla sestra s tím, že já řeknu učitelce, že mi je pořád špatně, ona mi dá vysvědčení a pujdu domu, kdyby začala, že to tam vydržim atd.. tak sestra řekla: ,,Jak bude chtít ať zustaneš tu hodinu tak tam příjdu a řeknu ji: ,,*moje jméno* tady s těmi.... Lidmi... nechce být v jedné místnosti, takže to nevydrží, dejte nám to a my jdeme."" Jenže to dopalo úplně jinak... Šli jsme dřív, abychom třídu nepotkali, ale jak naschvál si třídní dala načas a šla tam až na poslední minuty. Tak za ní jdu s tím, že jdu domu atd... Ale ona že mě tam potřebuje. Tak jsem byl nucen tam jit. Vytáhla ze mě 30 korun za učebnici, dala mi dárky z rozlučky a řekla mi, že pokud chci můžu zustat a pokud mi je opravdu špatně mužu jit domů moje odpověď byla: ,,Nashledanou."

Pak jsme se sestrou letěli až přes půl města, aby se mohla v nové práci zaučit mytí zmrzlinového stroje. Šli jsme i s tou kamaradkou, co mě doučuje (mimochodem na základce byla sestra a tam kamarádka byly spolužačky) (nebudeme jí říkat "kamarádka" ale D. Protože mě nebavi furt psát "kamaradka":D) No a sestra se zaučovala a já s D šel vytisknout její maturitní vysvědčení, pak si šla koupit los za který dala 20 korun a 20 korun i vyhrála tak si šla pro další :D a tam už nevyhrála nic. Chvíli jsem s ní mluvil o té mojí třídě, že proč jí nemam rád atd.. A ona mi vykládala, co se dělo na střední (ne zš) jí a taky to tam neměla moc lehke. Celou dobu jsme se smažili na slunku s tím, že až se sestra zaučí jdeme se opalovat a taky, že jo, ale počasí s námi pěkne *pardon, ale jinak to říct nejde:D* vyjebalo, protože u zmrzliny jsme se fakt vařili, pak jsme šli k vodě a slunko zalezlo.. Tak sestra si dala ručník před vodu a já s D. jsme si hráli ve vodě:D:D:D. Hledali jsme placate kameny a házeli jsme si žabky. D mi pak dala knihu celou v angličtině s tím, že jí to po kapitolach budu překládat a pak ještě překládat části, co se mi líbí. Netušil jsem sem, že po pěti dnech se nedostanu ani na druhou stránku. Opravdu si musím překládat každé druhé slovo.
Pak jsme šli domů, protože slunci se nechtělo vylézt a hádejte co. Když jsme došli domů tak na nebi ani mrak a slunko pálilo. Byli jsme naštvaní :D..

Pak odpoledne mě čekala cesta do vedlejšího města se podívat jaké to tam je ať se tam vyznam, až tam budu chodit do školy. Cestou semnou jel Dominik a furt se mě ptal jestli vím kde vystoupit atd... Byl jako malý. Pak na hlavní budově mojí budoucí školy jsou vlajky evropských států (včetně vlajka unie) A já si z něj dělal srandu, že to jsou vlajky jazyků, co naše škola vyučuje a on... No... Uvěřil mi to i když tam byla ta unie:DD.

Toto byl první den:D
Druhý den mě budila sestra, že jdu do práce. Já prvně moc nechápal o co jde, ale pak mi to bylo vysvětleno. Chodím uklizet sutiny do RPG bytech za 200-250 korun. Řeknu vám, že chodit 3 hodiny do 4 patra v kuse je dost namahave. Ještě teď, dva dny potom, mě bolí lýtka. Ale placene to mam dobře. Ale určitě si budu hledat brigádu a pak u toho RPG skončím a pujdu na něco nového. Třeba vařit do nějaké hospody to je úplně jedno jen ať mam nějake penize na hrady (festival, nevím jestli jsem vám o tom říkal, když ne řekněte a já o tom ještě napíšu)

Taky vám chci říct, že jsem si založil snapchat, takže kdo by mě tam chtěl sledovat jsem tam jako cedor, ale hodím to i do menu...

Poslední věc, co vám chci říct je ta, že chci zhubnout. Jsem vyžrany jak prase (aspon v mych očich :D) a opravdu to musí dolu. Možná, že se vám to ani nezdá, když by jste mě potkali nebo tak, ale to je tim, že nosím oblečeni, ktere to zakryje. Takže jsem si tanovil, že denně sním jen tři jabka - Snidaně, oběd, večeře. Zítra třeba hrušky nebudu furt žrat jen jabka:D ale opravdu musí to dolů. Možná budu i cvičit uvidim jak se mi po praci bude chtit:D.

To je asi všecko. Ted půjdu k vám dávat komentáře, ale opravdu mě musíte omlouvit, že možná ani moje články po dvou dnech nebudou dokud budu chodit do prace, a komentovat taky moc nebudu, ne že by mě vaše články nebavily, to vůbec, ale opravdu to je namáhavé a já jsem rád, že dojdu domu potom. Jak jsem tam byl poprvé tak jsem došel domu, dal jsem si oběd a ani do vany se mi nechtělo a to vždycky když se zpotím tak tam jdu hned. Ale potim se hodně kvůli mé nadváze. No uvidime jak to teď bude. Budu rád, když mě budete dále číst, komentovat a podporvat. Člověk by si řekl, že na prázdniny bude aktivnější, což?
Cedor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | Web | 4. července 2016 v 13:10 | Reagovat

Já brzy také nastoupím do práce, tak jsem na sebe zvědavá, jak to všechno budu zvládat, jelikož jsem nikdy v továrně nebyla, kam půjdu.
Jíst jen jablka, tak to chce odvahu, to jsem ještě nikdy nezkoušela :D Já jsem se teda dala na svojí ''dietu'', která zafungovala a asi za čtyři dny jsem měla dole pět kilo :D k tomu jsem ještě cvičila a jako všimlo si toho i hodně okolí, mamka myslela, že jsem zhubla tak 10kg :D :D
Přeji hodně štěstí s hubnutí, ať se vydaří :)

2 C. C. | Web | 4. července 2016 v 13:45 | Reagovat

Ani se ti nedivím, že tvoje odpověď byla "Nashledanou" :-D  :-D
Je pěkné, že chodíš na brigádu, já na žádnou čas bohužel nemám. :-D
"Jsem vyžraný jak prase" - No to jsme dva, co se snaží zhubnout :-D  :-D  :-?
Nejdůležitější je, ať si se svojí postavou spokojen ty :-) Takže pokud se necítíš dobře, ale naopak jako cituji "Vyžrané prase" :-D určitě držím pěsti :-)

3 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 4. července 2016 v 18:04 | Reagovat

Ta tvoje třídní štve už i mě a to ji ani neznám. :D
Snad bude třídní na SŠ lepší. :)
Anglická knížka je fajn nápad, ale co tedy z toho, když tomu nerozumíš. :D První bych zkusila rozšířit celkově slovní zásobu, ale tak třeba se ti to povede na tom... Já čtu teď TFIOS v aj a překládám si max. 5 slov na stránku.
Ale jsou i takové knížky, které jsou podle znalostí a jazykového levelu různě zjednodušeny a tak, u nás je toho třeba plná knihovna a myslím, že tomu bys určitě rozuměl lépe a něco bys z toho měl. :D
Jinak k tomu hubnutí...já myslím, že nutně nemusíš jíst 3 jablka za den. To je mega extrém.
Sestřenice třeba přibrala asi 10kg po porodu a zavedla dietu, že jedla po malých dávkách normální, zdravé jídlo. Méně masa, více luštěnin a hlavně po malých dávkách. K svačině třeba to jablko.
A taky trochu cvičila a nakonec se asi po půlroce dostala na svou normální váhu.
Tak držím pěsti, ať je hubnutí úspěšné. A hlavně dávej pozor, ať při té práci s tak malým příjmem jídla a ještě v těch letních vedrech sebou někde nesekneš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama