Rozhovor - TheMadKyo

18. června 2016 v 7:00 | Cedor |  Rozhovory (NEAKTIVNÍ)
Ahoj,

Dneska to bude další rozhovor a nyní to nebude blogger, ale YouTuber(ka) a tou YouTuberkou je TheMadKyo, které moc děkji za to, že semnou tento rozhovor udělala:)

Jak často se YouTube věnuješ?


Několikrát do týdne :) každý den čtu komentáře a točím, jak je zrovna čas. :)

Proč nemáš fanoušky, ale diváky?


Pojem "fanoušek"... Hm, většina youtuberů, která o sobě říká, že má fanoušky, se stává v očích lidí někým, kým nejsou, a to celebritami. Pojem fanoušek podle mě diváky a tvůrce dělí neviditelnou hranicí, která určuje vztah nadřazenosti a podřazenosti. Něco jako zaměstnavatel a zaměstnanec. Tahle hranice se mi nelíbí, nepovažuji se za celebritu nebo něco "víc" než ostatní. A úplně upřímně - youtubeři nejsou někým víc než ostatní, to by si měla velká většina diváků uvědomit. Lidé nás často přeceňují. A když někdo s 50 odběry a jedním videem na kanále s názvem "moje intro" o sobě tvrdí, že má fanoušky, přijde mi to fakt na hlavu. :D

Co by se muselo stát, aby jsi přestala natáčet?

Jak si mí pravidelní diváci všimli, tak se to částečně už děje. Čím méně času mám, tím méně natáčím. YouTube je hobby a koníčci jsou oproti povinnostem bohužel až na druhém místě. Přiznám se - abych přestala natáčet úplně, musela bych ztratit víru v to, co dělám a víru v naší youtube komunitu jako takovou (bohužel, situace na youtube scéně, která se vyvíjí tak a nějak, mě už značně v tvorbě demotivuje, ale tak stále věřím tomu, co dělám) :)

Je něco, co tě na Pácoších (pro ty, co jí neznají, takto nazvala své diváky) štve? Popř. co?

Nemyslím si, ale asi jako u každého mi není úplně příjemné, když mě někdo skoro až stalkuje. Na cestě domů, v obchodě atd.. :)

Jaký koncept tvých videí točíš nejraději?


Ten, který kromě nějakého vtipu předá myšlenku či ponaučení. S videi, které jsem točila za účelem se zesměšnit a ztrapnit, je už naštěstí konec. :) Vyspěla jsem a když můžu využít nějaké své "popularity" (brát s nadhledem) k tomu, abych někomu nebo něčemu pomohla, jdu do toho mnohem raději. :)

Stalo se někdy, že jsi natočila a nastříhala nějaké video a ve finále jsi ho smazala?


Aaaaawh, několikrát! :D Někdy prostě nebyl úplně dobrý den a svých 10 hodin střihu jsem zahodila jako zmuchlaný kapesník :D. Plánuju vydat něco jako "Nikdy nezveřejněná videa", je to tak ubohý, až je to vtipný :D.

Kdyby tě YouTube dokázal uživit, skončila bys s obyčejnou prací?


V žádném případě, podnikání mě neskutečně naplňuje. Baví mě jak marketing, tak grafika a focení, tak zakázkový střih, tak práce na webech :). Máme obrovské plány na internetu, které mnohdy lidem zjednoduší život a hrozně se na to těším.

Máš nějaké série, které ještě v Československé scéně nejsou? Prozradíš nám něco?

Kromě toho, že tu rozjíždím takovou (nejen) teen poradnu s motivačními videi na různá témata, od sebevědomí až po vztahy, o čemž každý ví, nebudu nic prozrazovat ^^. Každopádně přemýšlím o blogu. Nikdy mi to nešlo, ale to předávání myšlenek beru opravdu jako takové mé poselství, takže mě takové psaní asi bude dost bavit. :) Jsem holt takový filozof.

Nechceš dělat i nějaká kecací videa? (Například, že bys nám řekla, co se ti třeba stalo)


To záleží na divácích, původně jsem na tato videa založila vedlejší kanál, ale stejně vše házím na hlavní. Už jsem měla i název. #SmallTalk :)... Ale není to o tom, že bych kecala o tom, co jsem kde snědla, prostě by to bylo hlavně o zážitkách. Pravdou však je, že tomuhle už věnuju své streamy, takže to vlastně už dávno běží :D.

Chceš na závěr něco vzkázat čtenářům a Pácošům?

Na to se mě ptá každý blogger a každému bloggerovi odpovídám skoro to samé.

Děkuji všem divákům za podporu, protože bez vás a bez vaší věrnosti by youtuber nebyl absolutně nikým. :) Jste nejlepší!!!

A tobě děkuji za příjemný rozhovor :).

Ještě jednou moc děkuji TheMadKyo za rozhovor! Vůbec jsem nečekal, že mi na to kývne:D. Tímto bych se s vámi chtěl rozloučit:) TADY ještě máte odkaz na její YouTube kanál a hoďte jí tam odběr:)
Děkuji! :)
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | 18. června 2016 v 11:28 | Reagovat

Já mám themadkyo hondě ráda, narazila jsem na ní díky Nicol´s life. Mimochodem moc pěkný dess! :)

2 nejsso nejsso | E-mail | Web | 18. června 2016 v 21:49 | Reagovat

kya je hodná holka a pěkný rozhovor

3 cincina cincina | Web | 19. června 2016 v 22:47 | Reagovat

Já jsem se na pár jejich videí podívala až díky tobě:) A ano, některá jsou vtipná a baví mě:D Ale nesleduji ji nijak pravidelně:) Nicméně se mi líbí a podle odpovědí vypadá, že bude patřit mezi ty normální youtubery. Rozhodně působí sympaticky a vůbec ne povýšeně:) Což je hrozně moc fajn.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama