Rozhovor Cincina

7. června 2016 v 8:00 | Cedor |  Rozhovory (NEAKTIVNÍ)
Ahoj,

tento projekt mě napadl už dřív, ale až teď jsem se dokopal k jeho uskutečnění. První rozhovor tedy bude s Cincinou.Co tě přimělo si založit blog?

Vždycky jsem si chtěla založit blog, protože jsem brouzdala po jiných, četla si články ostatních a mně se hrozně líbila ta myšlenka vlastnit nějaký blog a psát tam své články. Blog jsem si zakládala, když mi bylo 10 let a podle toho to taky vypadalo, ale myslím si, že teď už má nějakou úroveň a hlavně pravidelné čtenáře, za které jsem moc ráda.

Plánuješ něco k desátým narozeninám blogu?

Ano, plánuji takový jeden projekt, ale nechci prozrazovat detaily, abych nezkazila překvapení. Nečekala jsem, že mi blog vydrží 10 let a jsem za to moc ráda:)

Jak jsi přišla ke své přezdívce a co znamená?

Přišla jsem k ní čirou náhodou. Vymyslel mi ji jeden můj kamarád, který mi tak začal říkat a ono se to uchytilo. Takže když jsem pak přemýšlela nad přezdívkou, tak tohle byla jasná volba. Ale význam tahle přezdívka nemá žádný:)

Vědí lidé ve tvém okolí o blogu?

Když jsem byla na základní škole, tak jsem o něm pár kamarádkám řekla, ale ty tomu nevěnovaly žádnou pozornost:) Od doby, když tam píšu hodně osobní věci, tak se snažím být neustále anonymní.

Z čeho máš strach?

Pokud se tím myslí například fobie, tak mám obrovský strach z pavouků. Ale co se týče strachu obecně, tak mým největších strachem je to, že zůstanu sama. Někdy sice samota není na škodu... ale mám z toho velký strach.

Navštěvuješ nějaké blogy? Jestli ano, jaké? A které jsou tvé oblíbené?

Když nějaký návštěvník u mě zanechá komentář, tak se samozřejmě na jeho blog podívám a většinou i nechám nějaký ten komentář. Oblíbené blogy mám, to snad má každý:D Hodně ráda zajdu k Buttercup, Andey, Beatrice, E. a nebo i k tobě:) Ale v poslední době mě nejvíc oslovil blog od Madame Luc. Tam chodím hodně ráda! :)

Jak dlouho ještě plánuješ psát na blog?

To se nedá naplánovat. Měla jsem několik krizí, kdy jsem nevěděla, co psát. Chtěla jsem už tolikrát skončit, ale i přesto jsem to nikdy neudělala a snažila se tu krizi zažehnat. Nakonec jsem to dotáhla tak daleko a můj blog letos oslaví 10 let:) Takže nevím, jak dlouho ještě budu blogovat. Třeba to bude dalších 10 let:D

Plánuješ nějaké další projekty na tvůj blog?

Chtěla bych dodělat projekt Poznávej život s Adolfem Bornem a potom mám v plánu projekt na oslavu desátých narozenin mého blogu:) Ale jinak nic nového zatím neplánuji.

Vymýšlíš si témata na články sama nebo se inspiruješ?

Jak kdy. Někdy potřebuji trochu inspirace, ale někdy mi vymýšlení témat jde samo:)

Chceš na konec něco vzkázat čtenářům?

Pokud jste pravidelnými návštěvníky mého blogu, tak vám moc děkuji za vaše skvělé komentáře!:) A pokud tenhle rozhovor čte člověk, který váhá, jestli si založit blog, tak mu můžu doporučit, ať jde s chutí do toho, protože blogování je vášeň:)

Moc děkuji Cincině za rozhovor! Určitě navštivte její blog, který je uvedem výš. Tímro se s vámi loučím a Ahoj! :)
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | Web | 7. června 2016 v 10:46 | Reagovat

Moc pěkný projekt, už jsem ho na nějakých blogách viděla, ale moc mě tohle baví číst, tak doufám, že jich bude víc!
Blog Cinciny sleduji a mám ho ráda, líbí se mi její projekty i deníčkový články. Ale vůbec jsem netušila, že její blog bude už slavit deset let :D

2 Scar. Scar. | Web | 8. června 2016 v 12:20 | Reagovat

Je hezký takhle dělat "rozhovory" s blogery. Tento blog jsem neznala, ale určitě si ho přečtu, stejně jako tvůj:)

3 cincina cincina | Web | 8. června 2016 v 18:16 | Reagovat

Bylo mi ctí s tebou tenhle rozhovor udělat a jsem z toho vážně nadšená!:D
Vidím, že mé odpovědi jsi neupravoval, takže můžu všechny ujistit, že všechno co se v tomhle rozhovoru píše, je pravda:D

4 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 26. června 2016 v 14:08 | Reagovat

Cincina je sympatická a její blog znám už dlouho.
A teď i konečně vím, jak vznikla její přezdívka! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama