Maraton - Jak jsem poznal vaší matku | Cedor | 07

5. června 2016 v 3:00 | Cedor |  Maratony (NEAKTIVNÍ)
Ahoj,

po delší době to je zase další maraton
tentokrát vím, kde přibližně jsme skončili a co psát dál takže to je fajn...

Masrahall a Lily - prvně se rozhodli si udělat dítě, ale nakonec si řekli, že dokud neuvidí dvojníka Barneyho (v seriálu jsou i dvojníci samotných postav a viděli už všechny kromě Barnneyho). Řekli si, že jim s tím pomůže Bůh. Jednoho dne přišli před bar a byl tam nějaký týpek a Lily v něm, jako jediná, viděla právě Barneyho. Potom Robin chtěla Lily říct, že to Barney vubec není, jenže Marshall všem telepaticky řekl, ať to tak nechají, že to je znamení. A snažili se o dítě... Jenže nešlo jim to. Snažili se strašně dlouho a furt nic. Rozhodli se tedy, že si oba zajdou k doktorovi aprávě u toho doktora potkali dvojníka:D
Po dlouhé době konečně otěhotněli.. Narodil se kluk, kterého pojmenovali Marwin počkej si Ericson (v origánele Marwin wait for it Ericson)

Ted - O jeho zaměstnání už tam není tolik téma, protože by to stejně nebylo zajímavé ani pro děj důležité. Nyní se to opět vrátilo k tomu, že hledá svou vysvěnou a našel Zoey.. Se kterou byl velmi šťastný.. Jenže jaksi ona chtěla zachránit hotel, který se on snažil zničit a tak se poštvali proti sobě a bojovali mezi sebou. Nakonec, ale Zoey podhlehla a přesvedčila ho, aby to nechal tak. Jenže potom, když měl svůj oficiální názor předvést tak řekl "zničit". Přesvědčilo ho kamarádi, že ten hotel stejně spadne sám a že se Zoey by mu to nevyšlo. Jediná Robin nic neřekla. Jediné co řekla bylo: ,,Já ti nic říkat nebudu ať bych řekla cokoliv vyznělo by to tak, že jsem žárlivá bývalka."..

Ted potom objevil Victorii opět, ale ta byla zasnoubená a Robin mu řekla, že ta jediná pravá byla ona a přesvěčila ho, aby se pro ní vrátil. Victorie opustila svého muže u oltáře a byla s ním..

Robin - Kvůli brutálnímu napadení šla k psychiatrovi, který jí měl pomáhat, ale dopadlo to tak, že se do sebe zamilovali. Nakonec jí požádal o ruku, ale Robin řekla, že neví.. Když přišla do baru řekla svým přátelům, co se stalo a oni, že proč řekla nevím. A Robin jim řekla, že nemůže mít děti a ten její přítel si je moc přeje. A oni jí řekli, že pokud jí skutešně miluje tak mu to nebude vadit. Pak mu to šla říct. A on to vzal s tím, že si dítě třeba adoptují, ale na to mu Robin řekla: ,,Jestli chceš mít v životě děti, nebudeš je mít semnou." A on vstal a odešel. Robin si pak našla někoho nového, ale ten jí přišel moc přecitlivělý a rozešla se sním.. Nyní je zasnoubená s Barneyem.

Barney - Jak ho všichni známe tak chodil do stripbaru. Kde se zamiloval do striptérky, která toho využila a vysála z něj hodně peněz. Byli pro sebe jako stvoření, ale pak nastala chvíle, že zjistili, že si něvěří.. A rozešli se.... A BArney skončil u Robin


Tak jak se vám líbil první Červnový maraton? Děkuji vám za přečtení až sem. Budu moc rád za komentáře!! Jste nejlepší.
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama