Deník 10.6 - 12.6.2016

22. června 2016 v 5:00 | Cedor |  Deník
Ahoj,

vítám vás u dalšího deníku. Možná někomu z vás to datum příjde povědomé, protože to je datum od kdy do kdy trval Votvírák a přesně o něm bude dnešní deník. Ačkoliv já na něm nebyl, ale pokud tam byl někdo z vás, kdo mě čte tak jste mohli potkat mojí sestru.


První den byl pátek a sestra vstávala už v 6 hodin ráno. A jelikož já šel normálně do školy tak jsem zůstal v posteli a spal dál, abych měl ve škole energii. Ale mamka a taťka s ní byli před odjezdem. Mě sestra v šest ráno probudila, aby mi dala pusu, což bylo hezké.
Ráno jsem pak vstal do školy, kde jsme první dvě hodiny pomáhali stěhovat staré dokumenty z archivu do jiného archivu. Jelikož mě strašně baví dějepis (ačkoliv ve škole z něho mám blbou známku, ale tak samozřejmě, že jo když nás učitel učí, že druhou světovou válku rozpoutala Česká republika) ale koukal jsem z jekého to je roku atd.. A hodně tě záznamů byly starší než já :D. Pak nás učitelka jak "odměnu" vzala na zmrzlinu a pak jsme si dali procházku na náměstí. Bylo hezké sluneční a letní počasí, takže to bylo super.
Pak jsme se museli vrátit do školy, ale už si nepamatuji jestli jsme se učili, protože to bylo před osmi dnama (v obě kdy to píšu).
Když jsem se vrátil tak jsem se bránil tomu, abych sestře volal, protože byla v Praze na druhém konci republiky, a když by se jí vybil telefon bylo by to špatné, takže jsem jí zavolal hned po příchodu ze školy. V té době (13:30) ještě nebyla na místě, protože měli zrovna nějakou pauzu.
Jestli mě čtete delší dobu tak víte, že my dva máme úžasný vztah takže si dokážete představit jak to pro nás bylo těžké si představit, že prostě teď budeme 2 dny od sebe odělení... Já jsem to řešil tak, že jsem si pouštěl písničky, které se převážně líbí sestře, ale mně se zalíbily taky a nyní mám tu "škálu" písniček rozšířenou, takže až budu psát hudbu 4 tak to tam všechno bude.
V sobotu jsem tedy měl velké párty po době a mamka zamnou co 5 minut chodila, že ať si to ztlumím a já furt nic:D pak to vzdala. Sestra mi přivezla úžasné triko a sobě koupila úplně stejné: (Fotka z 12.6.2016)
Já tam sice vypadám jako pacient, ale to nevadí:D.
Pak v neděli sestra přijela, dřív (neptejte se proč) byla doma asi opůlnoci. Já jsem trochu oslavoval, protože Anne Frank měla narozeniny, takže pro mě to byl super den.
Takže tak. Děkuji, že jste si tento deník přečetli! Jste skvělí. Doufejme, že nám to na blogu půjde tak jak nám to šlo do teď, protože se blížíme ke 100 článků za rok 2016! Určitě se těšte na takový speciál, který vám věnuji za to, že jste to semnou ten půl rok vydrželi (ano už tady smrdím půl roku:D) za tu dobu tu mám strašně málo článků bez komentáře jinak většina článků opravdu komentář má, což já beru jako něco neuvěřitelného, protože znám hodně dnes úspěšných blogů, ale když kouknu na jejich začátky v archivu tak ty první články jsou téměř bez komentářů takže vám moc děkuji ! (wow nejdelší konec, co jsem kdy napsal.) Tak vám děkuji za všechno a těšte se na specialní článek!
Cedor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | Web | 22. června 2016 v 9:30 | Reagovat

Máte zajímavého dějepisáře :D Já mám taky dějepis hodně ráda, ale od prváku jsem ho už neměla, což mě docela mrzí.
Že máš hezký vztah se sestrou, toho jsem si už dříve všimla. Řekla bych, že já mám vcelku taky dobrý vztah s bratrem, ale ne až takový :D
Ty trička jsou parádní, sluší vám to tam :)
Čas docela letí, to že máš blog půl roku, ani bych si nevšimla a tolik článků! :O

2 sarushef sarushef | Web | 22. června 2016 v 15:44 | Reagovat

druhou světovou válku rozpoutala Česká republika? :D tyvole tak to je síla, to je tak na vyhazov, ne? :D

3 steel32 steel32 | Web | 23. června 2016 v 9:17 | Reagovat

ááá, hrozně se mi líbí jaký máte se ségrou vztah! :D ještě ta fotka je úplně úžasná! :D
a joo, dějepisář století koukám :DD

4 cincina cincina | Web | 23. června 2016 v 23:30 | Reagovat

Se ségrou máte moc hezký vztah, to se mi hrozně líbí:) Někdy je mi líto, že jsem jedináček... ale já už jsem zvyklá být sama, takže mi to až tak nevadí.
Votvírák si určitě užila a příští rok, až tam pojedeš, tak si to užiješ určitě taky!:)
Trička jsou moc krásná a oběma vám to moc sluší!

5 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 26. června 2016 v 13:56 | Reagovat

Nejlepší co může člověk mít, když má sourozence je skvělý sourozenecký vztah, taky s bráchou skvěle vycházíme, takže vím o čem mluvíš! Ale jako dva dny bez něj klidně přežiju. :D
Jinak trička vám moc sluší! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama