Červen 2016

Věci, které mě děsí

30. června 2016 v 7:15 | Cedor |  Já o...
Ahoj,
napadl mě článek, kde bych vám napsal co mě děsí.. Je toho dost:D jelikož já jsem takový stresující a bojácký člověk takže mě vyděsí i ta největší prkotina...:)

1 - První věc, ze které mám ohromný strach jsou pavouci. Já jsem arachnofobik nejvyššího stupně a jakkýkoliv pavouk mě dokáže zahnat do kouta..:D Což mi připomíná, že jednou jsem koukal z okna, byl teplý, letní večer a já se podíval na takvový ten kámen kolem ona a tam byl pavouk nehorázně obrovský.. vystartoval jsem z toho okna nehorázným způsobem:D

2- Další věc, co mě strašně děsí je prezentace (či jak to nazvat), myslím tím, že když musím předstoupit před třídu a nějakým způsobem něco předvést, tak nastává moje stresová situace - můj hlas se ztišší, jazyk se mi začne plést a říkám blbosti, klepou se mi ruce, vyschne mi v puse a jsem celkově k nepoužití. Zrovna nedávno jsem musel prezentovat v hudbce referát a když jsem tam předstoupil tak mě nikdo neslyšel, z celé popsané stránky jsem přečetl 2 slova a pak jsem měl zapnout jednu písničku té skupiny a mně to trvalo strašně dlouho než jsem byl schopný něco napsat... Nervozita na mně byla strašně vidět tak mi učitelka pro dobrý pocit dala za 1 a spolužákovi, co to měl mnohem lépe propracované než já dala mu 2 :D

3- Bojím se výšek a toto jsem do nedávna nevděl, ale se školou jsme jeli na lanové centrum a já si říkal, že to je v pohodě, ale věřte mi, že když musíte přejít přes lano bez jakékoliv podpory tak se bojíte:D. Přes prkno to bylo v pohodě, ale přes to lano fakt ne. Byly tam mnohem horší hnusy, ale to je nepodstatné....

4 - Samota - Občas není na škodu být sám doma a uvařit si čaj, zachumlat do peřin a pustit si nějaký film nebo seriál, ale představa, že budu sám do konce života je strašná. Sice jsem samotář, k životu bych asi nijak nepotřeboval mít někoho, komu se svěřím nebo tak, ale prostě jednou založit rodinu atd... To je to nejkrásnější na světě..

5- Strašně se bojím bolesti... Nemyslím psychickou, ale fyzickou... Pokaždé, když mám jít k doktorovi (na preventivní prohlídku) tak se strašně bojím :D a jak mi sestra měří tlak tak ze stresu je obrovský (už tak v klidné situaci ho mam velký) a vždycky se mi potom trochu odkrví ruka:D, protože čím větší máte tlak tím víc to svírá a jednou jsem měl pocit, že mi to tu ruku usekne:D..

6- Tma.. Nemyslím tím to, že se malé děti bojí příšer pod postelí nebo tak, ale vždycky, když už je noc tak se strašně bojím koukat do prostorů, kde je tma, protože se bojím, že tam uvidím nějaký stín nebo něco.... A když jdu v noci domů tak se taky bojím, ale to už je strach z přepadení

7- Zrcadla, ale to je úplně to stejné jako minulý bod. Určitě se nebojím zrcadel, ale prostě v noci si myslím, že by se tam mohlo objevit něco, co tam byt nemá (ano jsem paranoidní:D)

Tak toto bylo sedm věcí, které mě štve.. Při pasní tohoto článku mě napadlo spoustu dalších článků jako třeba, 50 faktů o mně, věci co mě štvou atd..:) Zajímalo by vás to? Toto je ale už pro tento článek opravdu všechno a nezbývá nic jiného než se rozloučit:) Ahoj
Cedor

Shopaholic Nicol

28. června 2016 v 9:16 | Cedor |  Já o...
Ahoj,

dneska bych rád napsal něco o Shopaholic Nicol. Já jí ze začátku neměl rád, nelíbila se mi její tvorba ani nic takového, ale jelikož sestra je na Votvírák a Shopaholic tam jezdí každý rok a má 3 vlogy z Votvíráku tak mě nutila s ní koukat na tyto vlogy a docela se mi i její tvorba zalíbila a vlastně tento víkend nedělám nic jiného, než že koukám na její videa:D.


100 článků

26. června 2016 v 5:11 | Cedor
Ahoj,

vítám vás u stého článku tohoto blogu. Rád bych vám tu napsal takové "ohlédnutí zpět"..

Začal jsem psát dne 6.1 a rád bych tu dal VŠECHNY články (jenom názvy a datum vydání)
LEDEN:
článků: 16

Únor
Počet článků : 16


Březen
Počet článků : 19
Duben
Počet článků : 19
Květen
Počet článků: 15
Červen
Počet článků: 15 (i s tímhle)


Děkuji vám moc, za těch to 100 článků! Děkuji, že jste ten půl rok semnou a děkuji, že za ten neuvěřitelný půl rok u mě bylo už 3742 lidí!!! Je to neuveřitelné ! Děkuji:) Možná na konci roku 2016 budeme mít 200 článků :) snad i rok 2017 bude tak úspěšný jako tento rok:) jste úžasní!!!!! Děkuji moc!
Cedor

Vtipné gify 2 - Přátelství a láska

24. června 2016 v 6:17 | Cedor |  Vtipné gify (NEAKTIVNÍ)
Ahoj,

asi před půl rokem jsem tu rozjel takový projekt, na který jsem nějak zapomněl, ale nyní se budu snažit a jeho větší plnění a tedy dnešní téma je Přátelství a láska:)

Deník 10.6 - 12.6.2016

22. června 2016 v 5:00 | Cedor |  Deník
Ahoj,

vítám vás u dalšího deníku. Možná někomu z vás to datum příjde povědomé, protože to je datum od kdy do kdy trval Votvírák a přesně o něm bude dnešní deník. Ačkoliv já na něm nebyl, ale pokud tam byl někdo z vás, kdo mě čte tak jste mohli potkat mojí sestru.

Sny - Střední škola | Cedor |

20. června 2016 v 4:02 | Cedor |  Sny
Ahoj,

dneska to bude další sen
Zdálo se mi, že bylo první záři a čekala nás škola, jenže střední. A jelikož jsme byli ny začátku první roku tak jsme jaksi zapomněli, že už nejdeme na základku, ale na střední a já Nicolas, Jarek a Dominik jsme šli na základku. Když jsme tam došlu vypadala úplně jinak než jak vypadá teď, a když jsme vešli do šatny tak nám učitelé řekli, že tam už nemáme co dělat a rozběhli jsme se do školy co nejrychleji. Já nechtích porazil zeměpisářku a já na ní kašlal a utíkal pryč. Když jsme vyšli ven Nicolas se na to vykašlal a šel domů, Dominik taky a já a Jarek jsme do té školy šli. On šel tam kde má být on a já běžel na autobus a jel jsem do mojí školy. Došel jsem na hřiště na tělocvik a zprovna tam byla učitelka, která u nás na základce učí (ale furt se stěhuje ze školky do školy) a ona učila ten tělák. Přišel jsem a ona, že ať si dám kolečko kolem baráku, ale já ji řekl, že mám jít do třídy, ale nevím kam. A ona, že mi pomůže. Potom mi začala říkat, že a´t nepodvádím a učím se sám (toto mi říká ta holka, co mě doučuje, ale v tom snu mě doučovala ona) a pak najednou byl večer a já stál s mojí mamkou před barákem (nevím, co jsme tam dělali) a mamka té učitelce zavolala a ta učitelka se jí ptala jestli jsem podváděl a mamka: ,,Anna mu to řekla." A ona jí začala něco říkat tak jsem jí řekl, že mi to říct nemůže, že se mě může jen dotknout atd.... A pak jsem se probudil..

Děkuji za vaší pozornost a tímto bych se rád s vámi rozloučil. Je to opět krátký sen, ale byl hodně barevný. Pamatuju si přesně jak co vypadalo, jaké oblečení kdo měl atd... :) Všechno..
Cedor

Rozhovor - TheMadKyo

18. června 2016 v 7:00 | Cedor |  Rozhovory (NEAKTIVNÍ)
Ahoj,

Dneska to bude další rozhovor a nyní to nebude blogger, ale YouTuber(ka) a tou YouTuberkou je TheMadKyo, které moc děkji za to, že semnou tento rozhovor udělala:)

Jak často se YouTube věnuješ?


Několikrát do týdne :) každý den čtu komentáře a točím, jak je zrovna čas. :)

Proč nemáš fanoušky, ale diváky?


Pojem "fanoušek"... Hm, většina youtuberů, která o sobě říká, že má fanoušky, se stává v očích lidí někým, kým nejsou, a to celebritami. Pojem fanoušek podle mě diváky a tvůrce dělí neviditelnou hranicí, která určuje vztah nadřazenosti a podřazenosti. Něco jako zaměstnavatel a zaměstnanec. Tahle hranice se mi nelíbí, nepovažuji se za celebritu nebo něco "víc" než ostatní. A úplně upřímně - youtubeři nejsou někým víc než ostatní, to by si měla velká většina diváků uvědomit. Lidé nás často přeceňují. A když někdo s 50 odběry a jedním videem na kanále s názvem "moje intro" o sobě tvrdí, že má fanoušky, přijde mi to fakt na hlavu. :D

Co by se muselo stát, aby jsi přestala natáčet?

Jak si mí pravidelní diváci všimli, tak se to částečně už děje. Čím méně času mám, tím méně natáčím. YouTube je hobby a koníčci jsou oproti povinnostem bohužel až na druhém místě. Přiznám se - abych přestala natáčet úplně, musela bych ztratit víru v to, co dělám a víru v naší youtube komunitu jako takovou (bohužel, situace na youtube scéně, která se vyvíjí tak a nějak, mě už značně v tvorbě demotivuje, ale tak stále věřím tomu, co dělám) :)

Je něco, co tě na Pácoších (pro ty, co jí neznají, takto nazvala své diváky) štve? Popř. co?

Nemyslím si, ale asi jako u každého mi není úplně příjemné, když mě někdo skoro až stalkuje. Na cestě domů, v obchodě atd.. :)

Jaký koncept tvých videí točíš nejraději?


Ten, který kromě nějakého vtipu předá myšlenku či ponaučení. S videi, které jsem točila za účelem se zesměšnit a ztrapnit, je už naštěstí konec. :) Vyspěla jsem a když můžu využít nějaké své "popularity" (brát s nadhledem) k tomu, abych někomu nebo něčemu pomohla, jdu do toho mnohem raději. :)

Stalo se někdy, že jsi natočila a nastříhala nějaké video a ve finále jsi ho smazala?


Aaaaawh, několikrát! :D Někdy prostě nebyl úplně dobrý den a svých 10 hodin střihu jsem zahodila jako zmuchlaný kapesník :D. Plánuju vydat něco jako "Nikdy nezveřejněná videa", je to tak ubohý, až je to vtipný :D.

Kdyby tě YouTube dokázal uživit, skončila bys s obyčejnou prací?


V žádném případě, podnikání mě neskutečně naplňuje. Baví mě jak marketing, tak grafika a focení, tak zakázkový střih, tak práce na webech :). Máme obrovské plány na internetu, které mnohdy lidem zjednoduší život a hrozně se na to těším.

Máš nějaké série, které ještě v Československé scéně nejsou? Prozradíš nám něco?

Kromě toho, že tu rozjíždím takovou (nejen) teen poradnu s motivačními videi na různá témata, od sebevědomí až po vztahy, o čemž každý ví, nebudu nic prozrazovat ^^. Každopádně přemýšlím o blogu. Nikdy mi to nešlo, ale to předávání myšlenek beru opravdu jako takové mé poselství, takže mě takové psaní asi bude dost bavit. :) Jsem holt takový filozof.

Nechceš dělat i nějaká kecací videa? (Například, že bys nám řekla, co se ti třeba stalo)


To záleží na divácích, původně jsem na tato videa založila vedlejší kanál, ale stejně vše házím na hlavní. Už jsem měla i název. #SmallTalk :)... Ale není to o tom, že bych kecala o tom, co jsem kde snědla, prostě by to bylo hlavně o zážitkách. Pravdou však je, že tomuhle už věnuju své streamy, takže to vlastně už dávno běží :D.

Chceš na závěr něco vzkázat čtenářům a Pácošům?

Na to se mě ptá každý blogger a každému bloggerovi odpovídám skoro to samé.

Děkuji všem divákům za podporu, protože bez vás a bez vaší věrnosti by youtuber nebyl absolutně nikým. :) Jste nejlepší!!!

A tobě děkuji za příjemný rozhovor :).

Ještě jednou moc děkuji TheMadKyo za rozhovor! Vůbec jsem nečekal, že mi na to kývne:D. Tímto bych se s vámi chtěl rozloučit:) TADY ještě máte odkaz na její YouTube kanál a hoďte jí tam odběr:)
Děkuji! :)
Cedor

Hudba 03 | Cedor |

16. června 2016 v 5:00 | Cedor |  Já o...
Ahoj,

ti co mě čtou od mých začátků tak ví, že jsem psal články a aktuálních písničkách, které zrovna poslouchám a nyní tu je další "aktualizace" Tak se na to vrhneme:)

Určitě musím začít Zoči Vočí, které miluju!! (Zdravím tě E :D)
byl jsem i na jejich koncertě a bylo to mega boží. Miluju všecky jejich písničky krom jedné, ale tu jednu opravdu vyloženě nenavidim :D prostě se mi nelíbí a tou jsou čerešně. Prostě ta mi jako jediná opravdu vyloženě vadí až mě to udivuje, protože ZV miluju :3

Nyní vám tu dám pár písniček ZV a pak přejdeme k další skupině:)

Dále mám moc rád UDG (fajn je to taky moje oblíbena skupina:D) a sestra teď byla v Praze na votvíráku a přiveze mi třičko UDG:3 hned v pondělí si ho vezmu do školy:33


Dále bych měl zmínit určitě Mandrage, které znám sice až od dneška (tedy od dneška v době kdy to píšu) ale sestra je poslouchá taky, takže více ménně nějaké písničky znám líbí se mi :)


Poslouchám jich samozřejmě víc, ale ty si nechám pro čtvtý díl, který bude opět po nějaké době:) Až se zase u mě vystřídají skupiny, které poslouchám:). Nyní se s vámi loučím a děkuji vám za přečtení:)
Cedor

Rozhovor Sarah's History

14. června 2016 v 7:00 | Cedor |  Rozhovory (NEAKTIVNÍ)
Ahoj,

Dneska to bude další rozhovor tentokrát se Sarah's History. Tak pojďme na to :)

Nový design 3 - Whirpy

13. června 2016 v 19:53 | Cedor |  Já o...
Ahoj,

určitě, když jste zde nyní vlezli všimli jste si nového vzhledu mého blogu. Opět jej dělala Whirpy a myslím, že každý design je čím dál lepší.:) Fotky, barvu atd.. jsem vybíral já a na Whirpy byl jediný úkol - zrealizovat to (a nastavit) a je to opravdu luxusní jsem více než spokojen :3.
Určitě jsem na design chtěl mít Annu (Anna je už prostě symbol mého blogu:)) a chtěl jsem i "Milá Kitty", protože to k Anne patří:). Whirpy si myslí, že se jí to moc nepovedlo.. Nevím, kde na to přišla:D protože opravdu je to strašně výborné:3.
Trvalo jí to cca 2 hodiny (nedočkavě jsem hlídal čas:D), ale výsledek opravdu stojí za to.
Skvělá práce Whirpy, chci ti moc poděkovat ještě i tady:) Protože to je fakt bomba:) pokud toto někdy budu chtít zase změnit (ačkoliv na toto se budu rád koukat hodně dlouho:D) tak určitě napíšu tobě, protože to je fakt super:). Na dělání designu jsi nejlepší:)
Všichni čtenáři teď povinně kouknout na její blog a zanechte jí nějaký pěkný komentář!:D :) A pokud chcete design určitě napište jí. Whirpy dokáže v podstatě "z ničeho" udělat perfektní práci:). Do dnes si pamatuji jak na jednom mém jiném blogu, který už je neaktivní jsem jí řekl jen, že bych chtěl, aby byl modrý :D nic víc jen barvu jsem jí řekl a také to byla tehdy luxusní práce:) A nyní se čím dál více zlepšuje:)
Děkuji ti moc:)

A vy provnejte:) který design z těch tří, které tu byly se vám líbí nejvíc? :)
Děkuju ještě jednou moc:)
Cedor.