Maraton - Jak jsem poznal vaší matku | Cedor | 06

9. května 2016 v 4:14 | Cedor |  Maratony (NEAKTIVNÍ)
Ahoj, trochu po delší době je tu další maraton matky. No nepsal jsem to trochu delší dobu, čehož se trochu bojím, protože nevím zda správně začnu psát děj od místa, kde jsme to minule zapíchli nebo jestli nepřeskočím něco duležitého. Takhle já vím kde jsme skončili, ale nevím čí si pamatuju, co bylo dál (jenom vítr... Furt mi to hraje v hlavě:(:D). Tak zkusme to...

(vím, že vždycky začánam Lily a Marshallem, ale doslova tu sedím už dvacet minut a nemám nic.. Pro dnešek budou poslední).
Robin a Barney - Barneymu se konečně splnilo jeho přání- Chodí s Robin. Prvně byli dokonalý pár, on přestal s dívkama na jednu noc a Robin... Ta vlastně zůstala stejná. Vůbec se nehádali a byli šťastní spolu... Ovšem jeden den přišel den, kdy zjistili, že to zdaleka není tak dobré a strhla se okamžitě obrovská hádka. A potom se z nich stalo něco špatného
Před:

Pak:
Porovnejte sami.
Rozešla je Lily, Ted a Marshall. Nakonec vypadli oba v pohodě a Barney zase začal s dívkama... A zjistili, že se všichni k Robin, která to nesla těžce, ale nedávala na jevo chovali hnusně.... Proč? Jde to na ní i vidět, že? Na konci to zpívá i ona, a tu je malé odůvodnění: Říkala Barneymu, že bere jednu holku na "super rande", aby se s ní mohl vyspat hned a k ní se nikdy tak romaticky nechoval. A on tam poslal jí a ona se z toho dostala s jejím nynějším přítelem.

Ted - Pořád hledá tu pravou. Ale momentálně je bez přítelkyně a tak proberem jeho kariéru - Nedokázal sehnat práci v jeho oboru, ale najednou přišel manžel Stelly (ta co mu utekla od oltáře) a dal mu práci profesora architektury prvně si spletl třídu a místo na architekturu šel na ekonomii a prý v té třídě byla matka... Potom šel normálně do své třídy a tam učil.. Pak si našel přítelkyni, ale zjistil, že je studentka a rozešli se. Ale on se jí nechtěl vzdát a běžel za ní a zjistil, že její spolubydlící je matka:DD..

Marshall a Lily (sakra) - Hledají nějaký pár, aby mohli mít rande ve čtyřech, ale všechny odrazovali.. Proč? Zde je vysvětlení:
Tyto prezentace posílal všem:D A nakonec se našla Robin a Barney... Ale ani to nevydrželi.. Nakonec si našli nějaký pár, což zase vadilo Barneymu a Robin a nakonec byla dojemná scéna v dešti, kdy se všichni objali a randili spolu...


Dnes to bylo asi trochu slabší... Ale nebylo to už dlouho.... Asi se budu pořád držet toho, že to budu psát hned jak dokoukáme, poněvadž já opravdu netušíl jak začít:D. Děkuji za dočtení až sem, děkuji za váš čas, děkuji za vaší pozornost:)
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 9. května 2016 v 7:58 | Reagovat

Je to moc hezky vyvedená recenze. Líbí se mi fotky.
Zveřejnila jsem ten tvůj námět - Hořící dřevo, tak tě zvu na prohlídku, ale nesmíš být přísný kritik, bylo to opravdu těžké. Samozřejmě jsem tě uvedla jako autora nápadu a je tam i malé poděkování. :-)

2 Beatricia Beatricia | Web | 9. května 2016 v 10:40 | Reagovat

Jsem moc ráda, že se ti moje ztvárnění tvé myšlenky líbí. Byla to ale  grafická "lahůdka" a trošku jsem se i spálila. :-D

3 E. E. | Web | 9. května 2016 v 13:53 | Reagovat

Moc hezky jsi to napsal, ráda to čtu, i když seriál se mi nelíbí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama