Hra o trůny 6. série

17. května 2016 v 7:14 | Cedor |  Já o...
Ahoj,

Určitě si pamatujete Tento článek. Psal jsem tam o zakončení páté série Game of Thrones a mé očekávání na šestou. Nyní konečně vyšla šestá série a já vám napíšu mé pocity
Pokud jste to ještě neviděli tak článek obsahuje spoilery  • Začnu opět Aryou - Po její pomstě zavraždění vraha jejího táty ji bůh vzal zrak. A muž bez tváře jí učí bojovat po slepu. Nabádl jí, že jí vrátí zrak, když řekne své jméno (aby se mohla úspěně učit tomu umění bez tváře musí říct, že nemá jméno byl to chyták), ale vybrala si radši slepotu. Což mě celkem štve...

  • Cersei Lannister - zemřela její dcera Myrcella a její syn, král, jí nedovolil, aby se šla rozloučit, bojí se, že ji znovu chytnou a a bude muset znovu projít očistkou sice vyšly teprve dva díly, ale za tu dobu v dřívějších sériích dokázala za ty dva díly tolik pohnout dějem nyní neudělala nic víc se teprve dozvíme.

  • John Snow Na konci páté série ho zabili členové noční hlídky. Ovšem Rudá žena (která umí mluvit s bohem a zabila hodně hlavních postav proto, aby si očistili své hříchy) ho přivedla zpátky. Ostříhala mu pár vlasů, vousů a odříkala nějaké zaklínadlo a oživila ho. Nikdo vlasstně pořádně neví, co teď s ním bude protože otevřel na konci 6x02 oči a tak to skončilo. Uvidíme, co bude dál.
  • Deanerys Khaleesi Targeryen -
  • Po tom útoku na konci páté série odletěla na drakovi pryč ovšem tam jí zajali. Je zpátky u Dotraků a chtěli s ní mít sex a pak jí zabít. Když zjistili kdo to je začali se bát. Ona vyžádala, aby jí vzali zpátky a ona mohla utéct. Nevím co se stalo s drakem. Protože ve skrýši jsou místo 3 tří jen dva. Uvidíme..

  • Ramsay
  • tak jak všichni nesnášeli Joffreyho tak teď všichni nesnáší ho. Mučil Theona a teď zabil svého otce. Dokonce si nechal zavolat svou vlastní matku, která zrovna porodila jeho bratra a nechal jí roztrhat psi. Ramsay je nyní asi nejhroší postava


  • Bran Stark
  • Jelikož Brana v 1x01 Jaimie Stark shodil z věže a nemůže chodit tak se vydal ke zdi s doměním, že bude moct chodit, ale řekli nám (někdy v 5x03), že bude létat a ne chodit a pak až do 6x02 jsme o něm neměli informce. Přičemž měl jednu scénku a to jak byl v minulosti a viděl svého otce jako dítě, takže furt nevíme co a jak. Ale toto má dost času, protože nám oznámili, že BUDE na 100% i série 7 a jestli bude i 8 to se dozvíme, až na začátku sedmé série..

A toto jsou shrnuty asi všechny postavy, které mají podle mě zakímavý děj. Ačkoliv se nestalo skoro nic (až na Johna) tak v podstatě stihlo zemřít zase milion postav. Děkuji za dočtení toto je můj oblíbený seriál a pokud ho vy neznáte tak až budete mít aspoň trochu času zkuste se podívat na 1x01. Já sám jsem se přemlouval měsíce na podívání se prvního dílu a teď jsem rád, že jsem to udělal. :)
Cedor


Moje oblíbená scéna:"Dracarys" :D :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 18. května 2016 v 23:21 | Reagovat

Děkuji ti za nový námět taneční dvojice. Tento projekt jsem už tvořila jako video:
http://beatricia.blog.cz/1107/dvojice-v-akci
Prosím, zadej si Povolit odkazy, aby ses hned dostal na přiloženou  adresu. Postup je takto:
Správa blogu, Nastavení, V levém boxu Blog: Obecné, Nastavení komentářů na blogu: Povolit odkazy v komentářích -zaškrtnout čtvereček a Uložit.
Já chápu, že máš hodně učení; s ničím nespěchej, škola je na prvním místě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama