Květen 2016

Ptejte se 1 | Cedor |

28. května 2016 v 2:00 | Cedor |  Ptejte se
Ahoj,

Dneska to bude první "ptejte se" otázek není moc, ale věřím tomu, že pozdějí do dalšího dílu zase nebudou. Pustíme se do toho hned

Sny - Útok čarodějnic

25. května 2016 v 5:00 | Cedor |  Sny
Ahoj,

dneska jsem měl opět další sen, docela živý. Byl jsem u nějakého stromu s bílou kůrou, na kterém rostlo něco jako seno. To seno představovalo čarodějnickou sílu a pokud by bylo odstraněno zemřela by čarodějnice, ktréré dodávalo sílu. Co si pamatuji byl jsem také čaroději nebo co a plánoval jsem s nimi útok. Pamatuji si odporné zelené čarodějnice a černé oblečení.... Klasická čarodějice- Pamatuji si, že nějaká jiná, nová, čarodějnice a neuměla zatím žádné kouzla a my jsme se rozhodli, že pokud se nic nenaučí do dvou dnů tak ji zabijeme. Nakonec se naučila.. Pak nastal "Den D", kdy jsme udělali nálet na město (bylo to mé město vím přesnou polohu) pamatuji si, že jsem hodil nějakém zelené světlo, které tefilo nějakou holku a jaksi jí to přelomilo na půl. vyletěly z ní střeva a já to viděl úplně detailně (to je to game of thrones:D), ale nebyl to vůbec krásný pohled. Potom si už pamatuji jen to, jak u toho stromu (a mám i pocit, že ten strom byl Posvátný strom z Game of thrones)

byla policie a celé to řešila. Nevím co se stalo semnou ani s čarodějnicemi atd...

Ano dnes jsou to zase trochu kratké sny, ale nevybírám si jak to bude dlouhé.. Pokud máte nějakou otázku směřujte SEM
Děkuji za vaše dočtení! Nyní bych už měl mít zase více času na blog jak můj tak i na vaše. Jelikož v předmětu do kterého jsem se potřeboval učit už budu mít na konci května uzavřenou známku a celý červen budeme trávit koukání na historické filmy, což je určitě fajn (možná game of thrones:DD) Děkuji za vaše dočtení a tímto se loučím :)
Cedor

Ptejte se - Pokládejte otázky

23. května 2016 v 1:00 | Cedor |  Ptejte se
Ahoj,

tento článek není na žádné téma. Jediné o co vás u žádám je otázka. Někdy nevím kdy až tu bude dost otázek tak se objeví v článku a já na ně odpovím. Bude to vycházet nepravidelně prostě až se mii bude chtít:D tak vás tedy žádám o otázky no.... Tento článek bude v menu a i v každém "díle" projektu ptejte se. Tímto vám děkuji za otázky.. Ahoj!

PS: Otázky beru jenom tady, v ostatních článků na ně neberu ohled

Rozbor - Hra o trůny 6x03 a 6x04 -- Nový projekt -- | Cedor |

21. května 2016 v 4:00 | Cedor |  Rozbory (NEAKTIVNÍ)
Ahoj,

jelikož jsem čtenářem Cinciny, tak jsem si četl jeden její článek, kde psala o svých rubrikách atd.. A dočetl jsem se, že kdysi dělala rozbory hokejových a tenisových a kdo ví jaké ještě zápasů. Já jí v té době ještě nečetl nebo si nepamatuji, že bych něco takového někdy viděl a tak jsem si řekl, že udělám rozbor na díly seriálů atd... Prvně musím říct, že maratony a rozbory budou něco jiného. Maraton je v kostce sepsan článek o ději v seriálu a je vždy poodkrytí kousku děje, kdežto rozbor bude, co jak nejvíce detailně rozebraný díl.. Jelikož jeden díl má hodinu tak si myslím, že by ty člány nemuseli být nikterak moc krátké. Takže poslední článek o Her o trůny z 17.5.2016 berte jako rozbor na 6x01 a 6x02 nyní tedy pokračuji dílem 6x03 a 6x06. Jo a ještě bych měl říct, že to nebude jen na seriály atd... Protože rozebrat můžu v podstatě cokoliv třeba i videa na youtube:)... Nyní, ale k dnešnímu tématu.

Recenze Kniha džunglí

19. května 2016 v 11:00 | Cedor |  Recenze
Ahoj,
Jak již víte byl jsem se školou (a sestrou) v kině na Knihu džunglí ve filmu. A já vám slíbil recenzi, takže tady je.

Prvně byc vám měl říct takoovou malou historku, co se toho týká. Prvně se mě sestra zeptala, jestli to je pro školu nebo pro veřejnost, když jsem jí řekl, že pro veřejnost tak uvažovala, jestli pujde s námi nebo ne nakonec se tedy rozhodla, že ano a vyrazli jsme. Došli jsme ke kinu a tam bylo napsáno, že se promítá v druhém kinu, které je na druhém konci města:D a tak jsme napsali Dominikovi atd.. Že jdou na špatné místo. Poté jsme utíkali během cesty jsem od Dominika obdržel i telefonát, co se děje atd.. To je ale nezajímavé takže jsme doběhli na křižovatku a sestra řekla doslova: ,,Seru na to jdem přes koleje.":D A tak jsme šli přes koleje. A vyšli jsme kupodivu vedle toho kina, kam jsme měli jít. Ani já ani sestra jsme nevěděli, že ta zkratka je až tak zkracující :D. Když jsme tam došli tak pár mých spolužáku již bylo na místě a seděli na nějakém gauči, co tam je. Já a sestra jsme čekali na příchod mojí třídní, protože nám padla rezervace. Dominik, Jarek ani Nicolas tam ještě nebyli. Potom přišl třídní a ptala se mě, kde jsou tak jsem jí to celé odvyprávěl. Ona se mi začala smát a vrátila všem peníze s tím, že si lístky koupíme znovu. Potom přišli Dominik atd... A chtěli mě zabít:D No pak jsme si koupili lístky a o pár řad dál než moje třída ani já ani sestra ani Dominik atd.. Jsme vedle nich sedět nechtěli... Pak začal film a zde recenze:

Hra o trůny 6. série

17. května 2016 v 7:14 | Cedor |  Já o...
Ahoj,

Určitě si pamatujete Tento článek. Psal jsem tam o zakončení páté série Game of Thrones a mé očekávání na šestou. Nyní konečně vyšla šestá série a já vám napíšu mé pocity
Pokud jste to ještě neviděli tak článek obsahuje spoilery

Divoké sny

15. května 2016 v 6:00 | Cedor |  Sny
Ahoj,

před nějakou dobou se mi zdály asi čtyři sny před každým jsem se probudil a zas usnul, ale já vám to napíšu do jednoho článku, protože mi to příjde jako by to byl příběh, který nebyl dokončen a proto se mi vracelo celou noc zde to je:

Byl jsem v počítačové učebně naši školy s učitelkou co mě měla na doučování. A ja psal na blog a ona zamnou přišla a začala vykládat jak rád píšu a jak to bylo super když jsem tam chodil. Pal odešla. Najednou jsem slyšel splachnouti a my šli do třídy. Vylezli jsme v jiné počítačové učebně a přes ni pak na chodbu a tam jsme šli do třídy. Pamatuju si že na mě spolužák něco mi řekl o vkz ale nevím co. Potom jsem byl z ničeho nic na jakémsi parkovišti a tam byla hra s popelnicemi a ja představoval plast. Něco říkali a ja dostal za úkol všecky co nejsou plasty dostat z hřiště. Vykopal jsem je . Potom jsem byl zas ve škole byla 4. Hodina a my měli angličtinu příchodu mi řekla učitelka že nás třídní zachránila a my mužem domů po této hodině . Pak po mě chtěla ať ji pomůžu zničit takové malé modré krabičky ve kterých ma víčka. Že je nutně potřebuje. Poton jsme byli někde nevím kde a měli přednášku a ona chtěla ať otevřu okno ale mně to nešlo potom jsem byl v noci před barákem a byl jsem s někým nevím kým. Byla tam i moje sestra ale ona byla někde vzadu. Otevřel jsem vchodové dveře a koukl se do sklepa. Byli tam 2 papoušci jeden normální a druhý bez kůže rozežrany krysama pohled to nebyl hezky pak přiběhla i ta sestra a její doprovod (nemám ani páru kdo to byl)vím jen že v mém městě už nebylo bezpečno. Pak jsem byl doma na gauči a hrál hru podobnou jako je mario ale nwm co. Všiml jsem si že sestra měla záda jako ten papoušek ale pak jsem už byl pryč. Najednou jsem byl u nekoho doma a hrála tam televize a tam ukazovali děti co jdou na gympl ale pak tam ukazali mého kamaráda ze skolky a začala hrát smutná hudba a oznámili že brutálně zbil nějaskou holku hlavy která začala masivně krvácet ale neřekli či žije. Pak jsem a vzbudil trochu v šoku


Tak toto byl můj sen. Mám ho už i vyložený, ale toto nechci zveřejňovat:). Důležité je pouze ten sen pro vás. Děkuji za přečtení až sem. Tímto se loučím!
Cedor

Koncert Zoči voči

13. května 2016 v 7:00 | Cedor |  Deník
Ahoj,

dne 10.5.2016 jsem byl na koncertu Zoči Voči, mojí oblíbené skupině, a nyní bych vám o tom rád napsal.
Ačkoliv jsem nemocný, co už asi víte tak jsem si toto nemohl nechat ujít. V osm jsem šel za sestrou do práce, jelikož dělá kuchařku v hospodě na místě, kde se koncert odehrával. Konečně jsem i poznal tu její vtipnou šéfku :D pořád za sestrou chodila a říkala jí, ať už vypadne :D ona jí sestra řekla, že tam chceme jít a ona jí na to kývla a pustila jí dřív. Poté jsme se tam vydali a potkali a prvních pár minut to nebylo moc zábavné, protože skupina se teprve rozhrávala, sestra si šla pro pivo a hledali jsme lidi, se kterými jsme měli na koncertu být. Pak, když zoči voči začalo hrát bylo to boží hráli písničky, které naprosto miluju. Například hráli:

Nad Prahou
Král
Slovami opísať
Romantik
Láska nenávist
Pozri se na seba
Klamem (což mi vždycky vyvolá depresi, ale tentokrát ne)
Stratený
a spoustu dalších (pár písniček bude na konci článku)

Potom řekli, že už bude poslední písnička a hned potom řekli: ,,Ale vyprosíte si další, ne?" :DD Máme i pár fotek (to je asi poprvé, co vám ukážu fotku, kde jsem já i moje sestra)

To jsme my :D.

No a po Zoči Voči tam přišli UDG, což bylo nějak kolem 22:45 a toto je zas oblíbená skupiny mojí sestry a bylo to na ní vidět. Na každou písničku totiž zpívala a skákala tak jak to ke koncertu patří. Sice nám zábavu kazali ožralí spoluobčani, které jsme odstrkovali co patnáct vteřin. Naši přátelé, co tam byli s námi se pak odpojily, aby přežili, ale my šli ještě blíž k pódiu. A další už pak po Zoči Voči šli domů, protože museli do práce. Ovšam ty dvě, co s námi jsme už pak bohužel nenašli. Koncert to byl rozhodně boží a jsem rád, že jsem tam mohl být.

Zde se s vámi rozlouřím, k UDG nemám fotky, protože Zoči Voči mi zabrali veškeré místo, ale sestra jednu vyfotila tak jí sem dám, ale nyní zde budete mít pár písniček od obou skupin. Děkuji za přečtení a ahoj!
CedorMaraton - Jak jsem poznal vaší matku | Cedor | 06

9. května 2016 v 4:14 | Cedor |  Maratony (NEAKTIVNÍ)
Ahoj, trochu po delší době je tu další maraton matky. No nepsal jsem to trochu delší dobu, čehož se trochu bojím, protože nevím zda správně začnu psát děj od místa, kde jsme to minule zapíchli nebo jestli nepřeskočím něco duležitého. Takhle já vím kde jsme skončili, ale nevím čí si pamatuju, co bylo dál (jenom vítr... Furt mi to hraje v hlavě:(:D). Tak zkusme to...

(vím, že vždycky začánam Lily a Marshallem, ale doslova tu sedím už dvacet minut a nemám nic.. Pro dnešek budou poslední).
Robin a Barney - Barneymu se konečně splnilo jeho přání- Chodí s Robin. Prvně byli dokonalý pár, on přestal s dívkama na jednu noc a Robin... Ta vlastně zůstala stejná. Vůbec se nehádali a byli šťastní spolu... Ovšem jeden den přišel den, kdy zjistili, že to zdaleka není tak dobré a strhla se okamžitě obrovská hádka. A potom se z nich stalo něco špatného
Před:

Pak:
Porovnejte sami.
Rozešla je Lily, Ted a Marshall. Nakonec vypadli oba v pohodě a Barney zase začal s dívkama... A zjistili, že se všichni k Robin, která to nesla těžce, ale nedávala na jevo chovali hnusně.... Proč? Jde to na ní i vidět, že? Na konci to zpívá i ona, a tu je malé odůvodnění: Říkala Barneymu, že bere jednu holku na "super rande", aby se s ní mohl vyspat hned a k ní se nikdy tak romaticky nechoval. A on tam poslal jí a ona se z toho dostala s jejím nynějším přítelem.

Ted - Pořád hledá tu pravou. Ale momentálně je bez přítelkyně a tak proberem jeho kariéru - Nedokázal sehnat práci v jeho oboru, ale najednou přišel manžel Stelly (ta co mu utekla od oltáře) a dal mu práci profesora architektury prvně si spletl třídu a místo na architekturu šel na ekonomii a prý v té třídě byla matka... Potom šel normálně do své třídy a tam učil.. Pak si našel přítelkyni, ale zjistil, že je studentka a rozešli se. Ale on se jí nechtěl vzdát a běžel za ní a zjistil, že její spolubydlící je matka:DD..

Marshall a Lily (sakra) - Hledají nějaký pár, aby mohli mít rande ve čtyřech, ale všechny odrazovali.. Proč? Zde je vysvětlení:
Tyto prezentace posílal všem:D A nakonec se našla Robin a Barney... Ale ani to nevydrželi.. Nakonec si našli nějaký pár, což zase vadilo Barneymu a Robin a nakonec byla dojemná scéna v dešti, kdy se všichni objali a randili spolu...


Dnes to bylo asi trochu slabší... Ale nebylo to už dlouho.... Asi se budu pořád držet toho, že to budu psát hned jak dokoukáme, poněvadž já opravdu netušíl jak začít:D. Děkuji za dočtení až sem, děkuji za váš čas, děkuji za vaší pozornost:)
Cedor

Sny - Válka se zombiema

7. května 2016 v 3:00 | Cedor |  Sny
Ahoj, dneska to bude další sen. Nebyla v něm Anna.

Byl jsem u nějaké ženské, která mě varovala předm zombiema a říkala mi, že mě musí naučit se proti nim bránit. Musel jsem si vzít nůž otočit ho ostrou stranou k nim a skrčit se. Šlo o to být skrčený tak, aby oni nemohli sahat na mě, ale já na ně ano, protože potom se museli chytit za hlavu a mlátit je o ten ostrý nůž. Tolik krve, co z nich teklo so nedovedete představit. Potom jsme já, mamka a sestra šli na procházku a viděli jsme takový panelový dům, jenž byl velmi zvláštní a tak jsme do něj vlezli. Šli jsme do sklepa a tam se pár těch zombíků objevilo a tak jsme s nimi začali bojovat. Neviděli jsme je a ani nevím jak jsme s nimi tedy mohli bojovat. Potom jsme běželi úplně nahoru toho bytu. Byli tam bílé stěny a nebyly tam schody. Museli jsme tedy jít po zábradlí, jenž bylo rozbíté a odpojené od sebe. Některé kusy stály pevně, některé se hýbaly. Najednou ze zdi jeden zombii vyletěl, ale byla to jen replika a v tuto chvíli jsme ho viděl poprvé. Neměl vlasy, byl nahý a byl pokrytý bílou kůží (ale ne že by byl béžoví, mělo to barvu asi bílé čokolády). Pak jsme sešli úspěšně dolů a tam byl nějaký obchod s kusy těla těch zombíků a najednou tam vtrhli. Všechno bylo bílé dokud jsme je nezabili. Pak bylo všechno červené od krve. Já se pral asi jako Buffy :D (pro představu) Pak jsem šel zpátky k té ženě. Měl jsem všude modřiny, potrhaný obličej, krev jak mou tak jejich a říkám: ,,Nevím, zda budu schopen snášet tu krev, která z nich teče."
A ona: ,,Je to pro větší dobro sneseš to."
Pak jsem se probudil. Děkuji za přečtení :) Budu rád, za všecky komentáře! Nejsmírně si jich vážím! Děkuji ještě jednou a Ahoj! :)
Cedor