Sny - Střední škola

5. dubna 2016 v 10:00 | Cedor |  Sny
Ahoj, dnešní článek budeme opět věnovat snům. Hned jak dopíšu tyto napíšu ještě pár dalších, protože se mi jich poslední dobou zdá hodně. Začneme...

Byl jsem se své třídě střední školy. Seděl jsem s Dominikem (ten ze základky.. píšu to proto, že poslední dobou se objevují hodně komentářů od lidí co tu dříve nechodili). Třída byla modrá a plná všelijakých kytek. Byla hrozně malá. Byla tam tma. My jsme seděli vzadu, krajní lavice konkrétně na pravo mám pocit. Naše třídní měla černé dlouhé vlasy, brýle štíhlá a vypadala cca na 50 let. Nevnímali jsme co nám říká, protože jsme s Dominikem probírali co to je za třídu a jací lidé s námi v následujcích čtyřech letech budou. Nějaké holky, které seděly o řadu dál se bavily a učitelka šla za nějakým klukem, který byl trochu tlustčí a ona se jej zeptala co to ty holky řekly. A on spanikařil a vymáčkl se: ,,No, no ony jsou rozdováděné z alcatrazu(místní hospoda)." Poté nám řekla, že půjdeme se projít po budovách školy. Jenže my se asi vrátili o stolení dřívě, protože jsme se dostali do naše parku (v tomto městě), ale byla tam ta škola a vezli jsme se v kočátů, který táhl kůň. My seděli úplně vepředu s Dominikem. Jeli jsme a já říkám: ,,Hej! Kousek odtud je Hrádek." (zase hospoda:D) A Dominik řekl jenom "super". A najednou se mi roztrhly boty, byly celé zabahněné bez podrážky, mokré... Nechutné. A co hůř- Byl čas vystoupit já v těch botech.. Šli jsme po nějakých schodech. Připadalo mi to jako hrad, ale poté jsme byli na fotbalovém hřišti, které tam jen tak mimochodem mělo bazén atd.. Byli tam mojí spolužáci ze základky a my měli koukat jak hrají. Učitelka nám řekla, že může pujčit pár mikin, pokud je někomu zima. Zeptal jsem se, zda má i boty a ona, že ne a podala mi mikinu. Asi chtěla ať si to navážu na ty boty nebo co :D. Pak jsem se konečnš vzbudil..

Rozhodl jsem se, že nadále nebudu psát výklad ze snáře, protože je špatný. Výjde vám jednou za čas a to ještě, když máte "štěstí" své sny nyní posílám Adri, která mi je vykládá :).

Takže děkuji za pozornost, toto je odemě všechno a pozítří u dalších snech! :) Děkuji.
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ďábelská Victoria Renkse Ďábelská Victoria Renkse | Web | 5. dubna 2016 v 11:55 | Reagovat

Velice zajímavé. Cítím, že to byli jen záblesky těch míst, že?A budovy staré, že?
Podle mne to byla astrální cesta spojená se snem. Dostaneš se do problému ze kterého nebudeš vědět jak se dostat. Někde se zasekneš v něčem. Ale zároven to bylo něco z minulosti. Takže se ti může třeba vrátit zdravotní problém či závislost z minulosti. Ze kterého se jen tak nedostaneš...či to bude hodně těžké.

2 E. E. | Web | 5. dubna 2016 v 15:05 | Reagovat

Celkem zajímavý sen, kdy ta budova vlastně vypadala dost staře/byla stará. Mě se takový sen nikdy nezdál o střední škole, např., když jsem byla v deváté třídě. Vůbec bych nevěděla, jak si ho mám vyložit už skrz tu budovu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama