Sny - Pozdní příchod do školy | Cedor |

20. dubna 2016 v 8:15 | Cedor |  Sny
Ahoj, dnes jest to další sen. Sen, jenž zdál se mi večer. Dobře, necháme toho básnitcví, poněvadž neumím tvořit rýmy :D.


Ve snu jsem se probudil a šel si uvařit kávu. Když už jsem seděl doma v kuchyni a popíjel ji tak jsem si uvědomil, že vlastně dneska musím do školy.. Vytáhl jsem telefon a ten mi ukazoval čas 8:11, což je už 11 minut první hodiny:D. Ale všeichni doma spali a tak se mi v hlavě zrodil dokonalý plán - Zdrž si to. Protože mamka by mi nadávala i ve snu, že nejsem ve škole a tak jsem si řekl, že tam pujdu co nejpozději. A tak jsem si v klidu dopil kávu a velmi pomalu se oblékl, nachystal si věci do školy, pití, svačina atd... Už jsem se chystal odejít do školy, ale zazvonil mi telefon. Byl Jarek. Ptal se mě kde jsem a já mu objasnil situaci. Během toho hovoru jsem byl v nějakém světě obrovských hřibů a nepřišlo mi to vůbec divné:D. Ale po ukončení hovoru jsem už byl zase doma... Obul jsem si boty a vyšel do školy. Pomýšlel jsem si "Paráda, minimálně tři hodiny jsem zmeškal." A taky ano. Mobilní čas ukazoval nějak 11:15... Ale když jsem do třídy došel byl konec první hodiny a suploval nás dějepisář. Potom jsem se probudil..

Poslední dobou jsou ty sny kratší, ale za to už já nemohu... Samozřejmě, že jsem do školy nezaspal -.-. Ale nevadilo by mi to. Pokud se vám to líbilo budu rád, za váš komentář! Vážím si vašich komentů a posouvají mne dál! Děkuji vám a Ahoj! :)
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | Web | 20. dubna 2016 v 20:40 | Reagovat

To byl teda zajímavý sen s hřiby, já bych ochotně zaspala... Mě se v poslední době zdál jeden (pro mě) podivný sen, ale v závěru jsem si pamatovala pouze záblesky a pocity ze snu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama