Maraton "Jak jsem poznal vaší matku" | Cedor | 03

3. dubna 2016 v 12:00 | Cedor |  Maratony (NEAKTIVNÍ)
Ahoj, dneska je tu další část maratonu. Píšu to v době, kdy nevyšel ještě žáden díl takže ani netuším jak moc se vám to líbí. Nicméně nyní jsem někde na začátku třetí série. Jdeme si dál rozebrat osudy a příběhy našich hrdinů..


Marshall a Lily - Poté, co se vzali a hned zase rozešli na lodi je čekala příprava svatby. Mělo to hodně problémů, Lily moc měnila plány ohledně kapely, jídlo apod. Nakonec, ale vytoužená svatba přišla.. Ale mělo to zase problémy. Nejprve neměli kytaristu jak si Lily přála, ale těhotnou dámu, která hrála na harfu a měla už tak velké břicho, že ani nedosáhla na půlku strun. Lily se musela jít uklidnit do šatny či co to je. Robin jí tam pomáhala, ale Lily ztratila trpělivost a řekla: ,,Nemusím mít dokonalou svatbu. Nejsem ta holka, která musí mít svatbu jako princezna, věci se prostě občas pokazí, navíc nikdy to nevyjde tak jak si přeješ." Potom vyšly ven a ta dáma řekla, že jí praskla voda. Marshall si oholil hlavu (nepamatuji si proč, protože jsem u toho i trochu vařil takže mám výpadky) a chtěl svatbu odložit, že se takhle ženit nemůže... Nakonec to dopadlo tak, že šli ven a tam se domluvili, že pravou svatbu udělají tam.. Bez rodiny a dalších hostů a jen s Robin, Tedem a Barneyem, přičemž Barney oddával. Potom si udělali "druhou" před všemi, ale to již byli dávno v manželství. Byli z toho hrozně vyčerpaní a měli hlad. Jenže jakožto nevěsta a ženich měli neustále nabídky na focení atd... Když už konečně nakrájeli dort tak byla Lily opilá a nedokázala dát Marshallovi dort do pusy. Nakonec, když jeli domů tak snědli hamburger, který si objednali ve fastfoodu.

Robin a Ted - Plánují bydlení spolu. Ovšem, když do stěhovacího auta dá Ted všechny své věci tak Barney, který se odhodlal, že tomu zabraní, ukradl auto a schoval ho. Nařídil Tedovi, že pokud chce své věci zpátky musí nahodit oblek a jít s ním na "boží noc". Nakonec se, ale Ted naštval a odešel k Robin. Ta mu řekla, kde věci mít může a kde ne. Marshall a Lily (jeho minulí spolubydlící) bez něj nědokážuj žít. Nikoliv proto, že ho měli tolik rádi (jako jo je to jejich kamarád) ale protože neměli jídlo, ručníky a ani peníze... Ted zjistil, že s Robin zatím nemůže bydlet a rozhodl se nastěhovat zpět, za což byla Lily a Marshall naprosto šťastní. Ted šel za bar, do kterého s příteli chodí a našel auto. Odjel zrovna, když se tam snažil Barney vyspat s holkou. Ta si myslela, že se jí snaží unést a kopla ho do rozkroku. Ted měl všechny své věci a dal je zpátky domů. Po svatbě se rozešli....

(tento obrázek zachycuje scénu, kdy se rozešli)

Robin- Odjela do Argentiny, Japonska, Francie.. Prostě cestovala. Byla to jen dovolená, když se vrátila měla nějakého španělského kluka. Po rozchodu s Tedem byla úplně v pohodě (taky po skončení druhé série skočili o pár týdnů dál). Robin se nyní snaží najít přítele, protože španěla jako svou lásku nevidí. Potom si našla nějakého jiného, se kterým jí to nevyšlo, protože omledlela na záchodech. Prostě dala si pravidlo, že na první dvě rande si neoholí nohy, aby nebyl sex, ale ten chlap se jí tak líbil, že zaplatila 50 dolarů servírce, aby jí koupila žiletku. Ale, když se šla oholit upadla a omdlela. Nakonec si našla někoho s dítětem a Robin děti naprosto nesnáší. Ale s tímto si padla do oka. Nakonec Lily přinesla domů obrázek od toho děcka, kde byl on a jeho nová maminka a všichni (kromě Robin) si mysleli, že to je Robin. Tak se rozhodla, že tomu dítěti "dá kopačky", když tam přišla tak dítě dalo kopačky jí.


Ted - Po rozchodu s Robin ho Barney zve na všelijaké akce.. Jenže nebyl připraven. Do doby než viděl, že Robin má přítele ze španělska. Potom se snažil najít tu pravou. A našel hned dvě. Měl mít tříkolku (myslím, že všichni chápete ne?) Barney mu to prvně překazil, protože údajně je on, kdo jí má mít z té party první, ale nakonec mu pomáhal. Potom, ale neřekl, jestli to měl či ne. Nakonec se Ted snaží také najít další přítelkyni s pomocí Barneyho a Marshalla. Kdo bude další?

Barney - Nese těžce lásku jeho přátel, jelikož on sám žádnou nemá (maximálně na jednu noc). Nicméně není to úplně pravda. Bojovoval za to, aby mohl být svědek na Marshallově svatbě, který mu okamžitě řekl, že ne protože je jaký je. Nakonec Barney je důvod proč se vzali. Totiž, když Lily odjela pryč zjistili, že Barney jel za ní a řekl jí jak se Marshallem dokonalý pár atd... Nakonec řekl: ,,Pokud o tom někdy někomu řekneš popřu to ahoj." A odjel.. Nakonec, ale nebyl svědek, nýbrž oddávající. Brečel u toho. Barney vypadá jakoby neměl rád svatby, lásku apod.. Ve skutečnosti po ní touží, ale bojí se jí. Barney se snaží Teda dostat dostat do baru, když se rozešel s Robin, aby si dělali bavzájem parťáky. Neustále mu, ale říkal "nejsem připravený" ovšem teď nastala ta chvíle, kdy s ním šel.. (kvůli tomu s Robin) Ale vykašlal se na něj Barney:D. Radši hrál tenis na playstaishnu s Marshallem a Lily. Ovšem poté se museli všichni tři schovat do pokoje, protože Ted si vzal své dvě dívky k nim domů. (Robin byla na rande s tou žiletkou) Byli tam zavření a pouze poslouchali děj událostí. Barney Tedovi pomohl, aby měli tříkolku, ale nikdy se nedozvíme či ji měl nebo ne. Barney je z toho mimo... (také z toho dílu)

Snad se vám další část líbila, ačkoliv já ZATÍM nevím zda se vám libila. Ovšem jsem z toho nadšený a hrozně se mi to líbí :D. Děkuji za vaší přízeň a ahoj! :)
Cedor
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Loluo Loluo | Web | 3. dubna 2016 v 19:08 | Reagovat

Ta svatba zní šíleně, nechápu co měla proti harfě:D
Jak tak čtu, Robin asi nemá jednoduché vztahy, že?
Barney mi přijde jako společenský Sheldon:D
Hezky zpracovaný článek, musí to žrát čas jako blázen..

2 Natálie Natálie | Web | 3. dubna 2016 v 21:39 | Reagovat

na tohle si pamatuju... :) sice jsem neviděla všechny díly, ale vím o čem mluvíš.. a ta svatba se mi hodně líbila.. :) a nejvíc mě pobavilo, jak si vyholil kus hlavy :D

3 Ďábelská Victoria Renkse Ďábelská Victoria Renkse | Web | 4. dubna 2016 v 5:46 | Reagovat

Ale nedokážu rozpoznat jazyk kterým zpívají. Přijde mi to jako více dohromady.

4 Beatricia Beatricia | Web | 4. dubna 2016 v 9:56 | Reagovat

Moc se mi tvůj maraton líbí. Píšeš skvěle a popisuješ věrně a věcně důležité scény. Já zjišťuji, jaké mám v tom seriálu mezery, že je ani nedokážu spojit dohromady. Ale Čas je mocný pán a nedovolí vždycky všechno. :-D

5 Gabriella Gabriella | 4. dubna 2016 v 13:05 | Reagovat

Na to si moc dobře pamatuju :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama