Deník - 3.4.2016 Neděle

5. dubna 2016 v 20:00 | Cedor |  Deník
Ahoj, možná jste si všimli, že v názvu již není pouze datum, kdy se tento den stal, nýbrž i den. Myslím, že by to bylo lepší a v deníku (reálném) ty dny píšu také. Sice to je z třetího dubna, ale jelikož dneska (pátého) má mamka narozeniny a my byli koupit dárky tak to vychází na její narozeniny, aby nějakou zcela neplánovanou náhodou mamka nenašla můj blog a nepřečetla si to. Mamka adresu sice nezná, ale já ho kontroluju téměř celý den (asi co dvacet minut), mám facebookovou stránku a k tomu všemu někdy na počítači (mám notebook takže pokaždé ty články píšu v jiné místnosti) píšu článek a mamka občas tak nějak nahlédne. A ještě k tomu všemu pokaždé, když se blíží Vánoce, její narozeniny, MDŽ, svátek (jakož jejího jména) nebo tak něco tak se vyptává, co by tak mohla dostat :D. A bohužel moje milovaná sestra toto sdědila po ní. Ale nyní již k dnešnímu dni..

Vstal jsem cca v deset měl jsem nějaký sen a dokonce jsem si ho pamatoval, ale nikam jsem si ho nenapsal, což zpříčinilo to, že už vím pouze jednu informaci z toho snu takže ho bohužel nikdy nebudete znát (ale byla tam Anna). Vylezl jsem z postele a mamka byla oblečená.
,,Kam se chystáš?" Ptám se hrozně unaveně.
,,Do práce." Odvětila.
,,Tak brzo?" Překvapil jsem se.
,,Musím zaučit kuchařku." Byla čím dál více naštvanjší.
,,Aha a kdy příjdeš?" Ptám se dál.
,,O půl jedné v noci."
Dál jsem se raději na nic neptal a šel do kuchyně. Chtěl jsem si uvařit kávu, ale sestra mi oznámila, že není a jít koupit se mi jí nechtělo. Mamka odešla a nechala nám peníze na nějaké jídlo, protože opravdu nestíhala uvařit. Sestra se mě zeptala, zda si nechceme udělat tortily, protože nám chutnají a není vůbec těžké je udělat. Souhlasil jsem a šel jsem si umýt zuby, ustlat a zapsat do realného deníku. Potom jsem viděl sestru jak už krájí maso a zeleninu a tak jsem jí vystřídal a usmažil maso. Musíte i trošičku osmažit tu tortilu, aby byla měkká (a pokud si myslíte, že to je tortilla s dvěma L tak se pletete. S dvěma L tot totiž je španělský pokrm. Bramborová placka, jednou jsem to dělal a je to vynikající určitě bude recept, ale nevím kdy protože to zas až tak často nevařím) a ohebná. No a tak si smažím maso kouknu na tortilu a ona černá:D. Vytáhnu ji a řeknu: ,,Tu vyhodíme."
,,Odkroj to spálené a ten zbytek sním." Řekla sestra.
ty zbývající jsem raději už nesmažil, poněvadž byly rozmrzlé. Potom jsem tam dal maso, zeleninu, tatarku dal na talíř a jedli jsme. Potom sestra pádila do práce taky a já tu byl sám s otcem. Navrhnul mi, že spolu půjdeme do obchodu koupit hlínu, protože mě docela baví pěstovat a máme někde (bohužel neznámo kde:D) semínka rajčat a právě rajčata se mi minulý rok povedli parádně. (někde na mém INSTAGRAMU najdete fotky sice zjistíte jak vypadám, ale co už:D) No a já si krátil chvíli tím, že jsem své mince řadil podle roku (od nejstarší po nejnovější) za půl hodiny, ale doslava půl hodiny mi už zbývalo posledních pár mincí a přišel táta a začal si semnou povídat. Pak z legrace mi do těch mincí drcnul a ony se zamíchaly do sebe. Začal se smát a já zuřit, odešel jsem do pokoje a hned začal psát do deníku. Pak jsme vyrazili a mě to nějak přešlo normálně jsme mluvili. Přišli jsme do obchodu a toto nakoupili pro mamču:
Tu knížku jsem jí koupil z legrace, ona totiž bude mít čtyřicet a nechci mít čtyřicet :D. Jinak je tam spousta citátů o věku atd... Myslím, že by se to mamče mohlo líbit no a po příchodu domů jsem napsal tento článek. Tak co líbil se vám? Já z něho nijak dobrý pocit nemám :( :D ... Ale uvidíme:) Děkuju za pozornost a čas! Zatím ahoj :).
Cedor
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 5. dubna 2016 v 21:49 | Reagovat

Zaujala mě ta poznámka, aby mamka náhodou ten deník na blogu nečetla. Chápu tě, že chceš zůstat v anonymitě, Tak bud pozorný.
Jsi šikovný, že dokážeš vařit. Konec konců to bude tvé budoucí povolání. :-)

2 Beatricia Beatricia | Web | 6. dubna 2016 v 0:02 | Reagovat

Vypracovala jsem svitek, který se celý sroluje podle tvého námětu. Ještě jednou ti děkuji. Bylo to velice obtížné a není to dokonalé. Zvu tě na revizi. :-)

3 Beatricia Beatricia | Web | 6. dubna 2016 v 17:32 | Reagovat

[2]: Děkuji ti  za příznivý posudek. Ale ještě jsem to rolování svitku teď doladila, aby se roloval postupně. Kdybys měl čas, tak se skoč na svůj námět ještě podívat. Znovu ti děkuji. ☼☼☼

4 Loluo Loluo | Web | 6. dubna 2016 v 20:52 | Reagovat

Ajéje, když dojde káva zrovna jak má na ni člověk chuť.. já ji piju jen odpoledne a k večeru.
Každý je rád, když si na něj někdo vzpomene, tak si myslím, že knížka ji taky moc potěší:)
Já jsem taky takový kuchař, ale o moc horší. Vždycky když mám hlad, tak prostě čekám a mám hlad, protože kdybych se pokusila něco uvařit, udělá se mi akorát blbě.. nepřej si ochutnat můj rádoby pudink:D Naposled jsem se o něj pokusila, když jsem byla nemocná a prodloužila si nemoc o půl týdne:D

5 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 12. dubna 2016 v 20:37 | Reagovat

Taky si s bráchou vaříme, on vaří líp :'D hah
Jinak dárky pro mamču byly super :3 :D Nejlepší byla knížka o 40!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama