Deník 18.4.2016 Pondělí

18. dubna 2016 v 23:30 | Cedor |  Deník
Ahoj, dnes vůbec neměl být psaný tento článek, ale to bych se nesměl naštvat.. Pamatujete ty bratarance a strýce z TOHOTO článku? No tak dneska se mi z ničeho nic ozval dovolte mi to zveřejnit:


Odstranil jsem jméno mé sestry a jeho fotku. Aby jste to pochopili, někdy když mi bylo třináct let se k nám vetřel a nabídl mi, že s ním můžu jít hulit trávu. Okamžitě jsem ho vyhodil z mého bytu. Potom mi mamka zakázala veškerý kontakt s ním, ale že by mi to nějak vadilo se nedá říct. Zkrátka... Děda říkal, že o tom ví a já se logicky zeptal odkud a on řekl: ,,Od toho, kdo ti to nabízel." Když jsem na to navázal rozhovor s mou sestrou (se kterou si říkáme všecko) nevěděla o ničem takže ona mu to neřekla, ale on jí takhle nechutně obviní? Nechybělo málo a začal bych mu na tom messengeru nadávat. Měl jsem chuť mu napsat něco ve stylu, ať si takhle obviňuje vlastní sestry nebo něco podobného (má dvě sestry). Jak asi vidíte na poslední zprávu jsem mu neodepsal k jemu vlastnímu dobru.

Pokud mi ještě něco napíše třeba zítra nebo někdy asi se neudržím. Co myslíte? Reaguji moc ukvapeně? Nebo naopak moc mírně? Jako vy je neznáte a nevíte, co to je jít na ulici kolem zcela neznámých lidí a najednou je vidět na opačném konci ulice a oni ne, že by počkali až budou u vás, ale začnou řvát přes celou ulici a všichni se na vás otáčejí. To je prostě trapnost největší třídy. Strýc (jeho táta) například dělal novou koupelnu. Paráda mají něco nového, ale on ví, že třeba my se nemůžeme dovolit udělat si něco tak luxusního a tak vás pořád tahá k němu ukazuje fotky, jak na tom pracují řekne vám přesnou částku kolik to stojí do poslendího půl halíře. Bum o týden později na facebooku vidíte, že vás strýc si pozval Sáru a Honzu na předělání nové kuchyně a všechno ukazování, pozívání a přepočítávání začíná znovu.

Kdysi jsem chtěl papouška a mamka mi ho nedovolila, že tu máme málo místa... Potom co se to u nich zjistilo nás pozvali a u nich doma byli čtyři papoušci... Ukazovali mi jak krásně umí mluvit atd... Jasné vůbec mě to nemrzí. To samé s každým zvířetem, které jsem kdy chtěl, ať už to byly ryby, morčata, křečci.. Vždycky to měli a museli se mi tím pochlubit, když jsem neměl povoleno to mít. Když jsem mamku ukecal na to morče tak mi zase začali básnit jak je to jejich morče skvělé a to mé špatné...

Když náhodou jsem měl něco lepšího než oni, jako například jsem byl v 5D kině nebo kolik D (jde o to, že u nás je akce 5D kino a oni vás posadí do židle, která skáče a brní podle filmu a máte 3D brýle a dokonce je na váš pouštěn plyn, jež páchne/voní stejně takže to vlastně prožíváte) Když jsem jim řekl, že jsem tam byl a oni tam nebyli tak mě poslali do zadku s tím, že to nepotřebují. Co by mi asi říkali, když by tam šli oni a já ne?

Prostě mě hrozně štvou. Nevím jestli právem nebo to jakožto patnáctileté dítě vidim špatně, ale prostě občas to je opravdu k nevydržení. Napište mi váš názor. Určitě budu rád. Děkuju za vaše dočtení.
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama