Maraton - Jak jsem poznal vaší matku | Cedor | #1

20. března 2016 v 11:15 | Cedor |  Maratony (NEAKTIVNÍ)
Ahoj, včera (1.3.2016) jsem začal znovu koukat na HIMYM. A jelikož já si vždycky zapnu ty díly, které mě baví nejvíc, protože seriál jsem v televizi již viděl celý několikrát, tak jsem si řekl, že si udělám maraton CELÉHO seriálu od prvního dílu až po poslední. Rád bych vám to psal jak to probíhá, budu každý den psát jak jsem daleko atd..., ale postupně to asi vycházet nebude. Záleží na tom jak se vám to bude líbit, protože je to jedna z dalších věcí, které bych rád zde na blogu rozjel... Takže tedy jdeme si rozebrat to co jsem již zkoukl...


Jakmile dopíšu tento článek půjdu koukat dál. Momentálně jsem na patnáctém dílu, začal jsem včera asi v šest a dneska o půlnoci jsem skončil. Za to jsem stihl těch patnáct dílů, ale byly i přestávky, protože jsem koukal se sestrou, která kouří takže byly pauzy na cigáro, na večeři a jelikož jsem i já i sestra na prázdniny nemocní tak pauza na uvaření čajíčků, když nám došly.
Hlavní hrdina: Lily, Marshall, Ted, Barney a Robin.
Lily - Neudrží žádné tajemství, je čerstvě zasnoubená, její koníček je malování.
Marshall - Hrozně touží se stát právníkem na začátku seriálu musí napsat práci na téma právnické téma (nevím přesný název) o počtu pět a dvaceti stran, miluje svou snoubenku Lily, jsou dokonalý pár a vydrží všechno.
Ted - Hledá svou pravou lásku najde si spoustu známostí, ovšem ta, která je ta pravá se dozvíme až na konci celého seriálu.
Barney - Sukničkář, měl hec, když byl malý a vyspal se s dvěstě ženami, přičemž potom hledal také lásku, zakoukal se do Robin, ale nevydrželo jim to. Nakonec se při jednom tom "balení" narodilo Barneymu miminko a Barney tak našel lásku
Robin - Novinářka, která nehledá pevný vztah. Prvně si začne něco s Tedem, poté si najde spoustu dalších partnerů až skončí v náručí Barneyho tento vztah ovšem také nevydrží a Robin je opět sama.
První byl to pilotní díl matky a vlastně v tomto dílu uvidíte jak se všichni navzájem seznámili - Lily a Marshall od prvního dne na vysoké škole začali být spolu. Nakonec se zasnoubili (což je v 1x01) ovšem potom se rozešli, protože Lily chtěla vyzkoušet jaké to je být malířkou a jela pryč. Ovšem poté se vrátila a byla zase s Marshellem. Ted a Marshall byli spolu nejlepší kámoši na vysoké takže se znali všichni tři už léta. Potom jednoho dne šel Ted na záchod a potkal tam Barneyho, který s ním okamžitě navázal přátelství a i když to prvně bylo Tedovi nepříjemné, po několika hodinách byli také dobří přátele. Samozřejmě ho Ted ihned seznámil s Marshallem a Lily. No a Robin se k nim přidala tak, že šel Ted opět do baru hledat svou vysněnou lásku a zakoukal se do Robin. Mezi tím si prošli spousty věcí od večeře až po "miluju tě." Za jediný večer. Což Robin samozřejmě odradilo a zůstala s ním jen kamarádka, ostatní Tedovi přátelé se jí líbili tak s nima také trávila čas. Ted se pořád o Robin snaží, ale i přesto si hledá nové známosti, kdyby mu to nevyšlo. Robin si odmítá připustit, že k Tedovi něco cítí a také hledá partnera. Ovšem jednoho dne pozval Ted Robin na svatbu (jako doprovod) ona, ale nemohla musela vysílat zprávy a Ted tam našel Victórii. A Robin chtěla Teda překvapit a tak přišla na svatbu a načapala je. Věděla, že spolu nechodí a tak mu nemohla nic říct, ale utekla na záchod, kde se rozbrečela. Nastal silvestr a Ted chtěl naplánovat největší silvestrovský večírek všech dob. Objednal tedy pro všechny limuzínu a rozhodli se, že ostestují pět (nebo čtyři teď nevím) párty a potom do nového roku pujdou na tu jednu, která byla nejlepší. Robin je okamžitě opustila, protože šla za svým přítelem a ostatní si užívali večera. Nakonec ovšem Robin zavolala, že se na ní její přítel vykašlal a že by ráda s nimi strávila zbytek večera. Po příchodu odešla Lily a přistoupil nějaký blázen s pistolí, samozřejmě se nikomu nic nestalo. Marshall se tomu vyhl, protože utekl najít Lily. Ta nakonec šla na střechu limuzíny a začala řvát Marshallové jméno. Věřte nebo ne, ale skutečně se našli. Barney si našel nějakou Rusku a s ní trávil silvestra (v té limuzíně). Nakonec to skončilo tak, že se všichni setkali a Robin s Teden si o půlnoci dali pusu. Všechno dopadlo dobře....

Tady máte to nejlepší z Himym :) není to jen z první série ale snad to neva. Těším se u nového maratonu. Doufám, že se vám to líbilo a snad budete stát o další díl z těchto článků. Po skončení himym můžu klidně udělat maraton jiného seriálu, vícedílnného filmu či něčeho podobného. Děkuji za vaší pozornost a Ahoj! :)
Cedor

Ps: V době kdy toto čtete mám já již napsané další tři části a jsem z nich nadšený, když si toto čtu zpětně zdá se mi to hrozné oproti tomu co jsem napsal jako další. Prosím tedy pokud jste to dočetli až tu dejte tomu ještě šanci. Bude to první dubnový článek, ale pokud jste zvědoví tak to mohu vydat (kvůli vám) už dříve. Tak prosím napište dolů do komentářů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fotkyprirody fotkyprirody | Web | 20. března 2016 v 12:44 | Reagovat

ma spekný blog chces sa zapojit do sutaze tak sa mrkni na moj blog viac info. najdes za 4 člankami na mojom blogu

2 Gabriella Gabriella | Web | 20. března 2016 v 13:04 | Reagovat

Jak jsem poznal vaši matku jsem viděla snad 3x :D je to úžasnej seriál,kterej vždycky pobaví!Jen mě štve,že se to trochu hodně táhne,ale i přesto je moc fajn!

3 crazyjull crazyjull | Web | 20. března 2016 v 14:10 | Reagovat

HIMYM naprosto miluji. :3 Už se na něj dívám šestým nebo sedmým rokem a vždy mě díly pobaví. :D
-CrazyJull

4 Ďábelská Victoria Ďábelská Victoria | Web | 20. března 2016 v 15:52 | Reagovat

Tak na to nekoukám..nedívám se na televizi dva roky minimálně a nijak mne to tehdy nezaujalo...

5 Beatricia Beatricia | Web | 20. března 2016 v 17:28 | Reagovat

Já HIMYM sleduji namátkově, takže díky tvé recenzi si ujasním, Who is who. Mám v ději mezery, tak uvítám tvůj seriálový maraton. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama