Sny - Spaní ve škole

14. února 2016 v 11:15 | Cedor |  Sny
Ahoj, dneska se mi zdál další sen (ze dne 4.2.2016) Odehrával se ve škole, ale Anna v něm bohužel nebyla. Tak jdeme na to :)


Byl jsem ve třídě nikdo neseděl tak jak má. Bylo tam dalších spoustu lidí, které jsem nikdy neviděl, ale moji spolužáci to byli (Prostě to byli oni, ale vypadali jinak) Jen já, Dominik, Nicolas a moje třídní vypadali stejně. Sedím vedle Dominka a vedle něj sedí Nicolas a měli jsme ve škole přespat, protože brzo (jakože fakt hodně brzo, ale nepamatuju si v kolik). Dominik byl pověřen, aby nastavil budík, ale jeho budík v mobilu zněl jako, když býk svými rohy bije do země, které se potom rozpadnou a ten stejný zvuk neustále dokola. (Není to myšleno ironicky či nadsázkou opravdu to znělo takto). Najednou přišla třídní ze svého kabinetu, který má ve třídě (prostě ve třídě máme dveře a tam má kabinet) Měla rozpuštěné vlasy, růžové ryfle, bílé tričko, šedou látkovou bundu, a boty až po kolena (nevím jak se jim říká). A ona ví, že se znám s pár lidma, které ona učila (přes ségru) a přišla zamnou a ptala se mě na jejich osobní životy jak se jim daří atd.. Najednou přistoupila před třídu, všichni okamžitě zmkli a ona říká:
,,Ráda bych teď pochválila *řekla seznam lidí, které pochválila ačkoliv řekla 2* ten zbytek si to nezaslouží." Takže vlastně vv tom snu ze všech těch tříd, které kdy učila pochválila 2 lidi, kteří ve skutečnosti na tu školu ani nechodili. Potom odešla zpátky do kabinetu pro nějakou knížku. Já se otočil na Dominika a říkám mu : ,,Budík dej jiný nevzbudí nás." A on mi odpověděl:
,,To je jedno." A začal se smát.
Nicolas na nás jenom koukal a pozoroval nás jak se hádáme o budík. Potom mě vzbudil můj budík..

Snář:
Budík - Velké změny
Škola - Začátek nové etapy
Učitel - Napomenutí, výtka
Lavice - Životní dobrodružství
Stůl - Domácí harmonie
Kabinet - Nečekané změny
Kniha - Když nevíš - neboj se zeptat, když neumíš - nauč se
Přátelé - Dbej větší opatrnosti
Nepřátelé - Smiř se s osudem, nebo bojuj o své štěstí
Proslov - Rád bys ovlivňoval okolí svými názory
Pochvala - Solidnost ti pomůže k solidním přátelům
Světlo (šlo skrze okna) - Nedělej si zbytečné starosti
Smích - Neber věci na lehkou váhu
Peřina - Načerpáš nové síly
Film - Jdeš na slepo, raději se vzdej a věnuj se něčemu jinému

To je asi všechno co lze napsat. Nevím co si mám o tom myslet. Ano většina věcí sedí. Docela mě štve, že ten sen mi v noci nezačal dříve či se mi nezdál až o víkendu docela by mě zajímalo jak by skončil. Já si vždy sny domýšlel, ale za prvé dneska jsem neměl čas nad tím přemýšlet, protože jsem u kávy přemýšlel co se mi vůbec zdálo a musel jsem si vzpomenout a za druhé, když jsem to dělal tak jsem si nebyl jistý, která část byla vymyšlená a, která naopak opravodvá. Děkuji vám za pozornost, doufám, že se vám další můj divný (pokud v nich není Anna kdy má hlavu a patu tak je ivný uznejte sami :D ten sen v Bergen Belsenu byl taky divný na záčátku, kdy v něm ještě Anna nebyla) sen líbil a, že mi napíšete vás názor. Nebude mi vadit ani, když mi do komentářů napíšete nějaký váš sen. Tyhle věci mne skutečně zajímají. Ještě jednou vám děkuji a ahoj příště :)
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E. E. | Web | 14. února 2016 v 20:19 | Reagovat

Zvláštní sen :D
Já nikdy nevím zda to byl sen anebo si to moje hlava vymyslela, co z toho je pravda a co ne. Proto to beru tak, že si to vymýšlím a je to fantazie, protože ani sny si nějak nedokážu vyložit a vysvětlit si je taky ne.
Ovšem moje babička je genius :D ono, když se jí něco zdá, tak ona si to nějak vyloží, a zatím se jí to všechno splnilo, bohužel i tragické sny...
Ovšem sny a různé takové věci mě moc zajímají a ráda si o nich něco přečtu nebo poslechnu od ostatních lidí. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama