Sny - Sněhová válka | Cedor |

20. února 2016 v 9:30 | Cedor |  Sny
Ahoj, dnes (10.2) se mi zdál sen. Je středa a zdál se mi jen díky tomu, že když mi zvonil budík na doučování tak jsem jej vypl a do školy jsem šel normálně. (Chodím tam furt a dneska se mi vůbec nechtělo tak jsem prostě nešel no. Dont hate me :D).

Začátek snu byl takový, že jsem stál před naším pokojem, který když jsem otevřel byl úplně, ale úplně jiný. (nějak jsem v tom snu věděl, že tento pokoj byl předělán pro návštěvy). Z původní fialové (kterou nám vybrala ségra -.-) byl červeno-růžový. Byl tam červený koberec a podlaha s designem břízového dřeva. Postel tam byla ta nejluxusnější jakou jsem kdy viděl. Byla také z břízového dřeva a měla tu nejpohodlnější matrací a několika teplých peřin a měkkých polštářů. Na té posteli ležel můj bratranec, syn mamčiného bratra. Vedle v kuchyni byl další bratranec taky dítě mamčiného bratra (ti lidé skutečně existují není snový výmysl). Venku byla hrozná spousta sněhu navrhl jsem, že bychom mohli jít ven a hrá koulovanou. Ale bylo pozdě večer. Souhlasili tak jsme šli. Před naším domem mojí hru začali spolužáci, které nemám rád (bavím se jen s 4/16) Navíc tam byly holky, které absolutně nesnáším.. Také ze třídy. Oni hráli koulovačku se všemi, ale já a bratranci jen mezi sebou. Dál si pamatuji ze snu celou bitvu, ale to by bylo furt dokola takže to přeskočíme. Všichni měli na konci bitvy roztrhané rukavice. Jednu. Samozřejmě já měl obě. Přiběhla jedna z těch dvou co tak nesnáším a říká :
,,Hej! Lidi! Co kdybychom si udělali domácí úkol a ušili si vlastní rukavice?"
Já jen na to : ,,Na to ti seru." (:D) Slyšela mě její kámoška, kterou taky nemám rád (to je ta druhá) a řekla mi:
,,Víš jaká je, nebudeme to dělat."
Potom přihopsala ta první a říká:
,,No tak já a *jméno její BFF* vám je ušijeme, řekněte mi kterou máte roztrhlou." (Aby věděla kolik levých a kolik pravých rukavic má ušít.) Potom přišla ke mně a řekla:
,,Jako vážně ty máš roztrhlé obě?" Řekla to takovým tónem, že se jí něco nelíbí (jako celou dobu co je s náma ve třídě).
,,No prostě jsem takový, nikdo se tě o to neprosil." Řekl jsem jí a šel jsem domů. Šli už všichni přes můj vchod. Poohlédl jsem se za sebe a viděl jsem jak moji bratranci šli zamnou, ale bylo tam tolik lidí, že jsem si řekl, že bude lepší, když je počkám doma. Přišel jsem domů a oni nikde. Vytáhl jsem mobil a poslal jsem jim SMS: ,,Kde jste? Myslel jsem, že jdeme ven spolu." V tom snu jsem byl hodně, ale hodně naštvaný. Šel jsem zpátky do toho pokoje. Ale potom jsem se vzbudil nademnou stála ségra celá naštvaná, že nejsem na doučování :D.


Snář:
Pokoj: Pohoda
Bratranec: Problémy, zklamání
Rodina: Štěstí
Sníh: Citové ochlazení, obava ze samoty
Sněhová koule: Vrtkavé štěstí
Spolužák: Zavzpomínáš na to co bylo
Chodba: Odhalíš tajemství
Zábradlí: Něco tě zbrzdí při uskutečňování tvého plánu
Mobil: Uspokojíš svou zvědavost
Zpráva: Nastane změna
Hněv: Neshody

Nic víc už asi nevymyslím. Snad se vám to líbilo. Děkuji vám za přečtení a za váš čas. Zda mi zanecháte komentář bude velmi rád a cenit si ho. Děkuji vám ještě jednou :D :).
Toto je už všechno a Ahoj! :)
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 20. února 2016 v 12:59 | Reagovat

To je zajímavý sen. Mně se také zdává o množství lidí, ale teď si uvědomuji, že to nikdy není o známých, nebo příbuzných. Jen cizí, neznámí lidé. Až se tomu divím; přece v naší mysli jsou zafixováni ti nejbližší a o těch nemám žádný sen. ☼☼☼

2 cincina cincina | Web | 20. února 2016 v 19:36 | Reagovat

Je hrozné, když se ti zdá sen o lidech, které nesnášíš. Několikrát se mi také zdálo o lidech, které nenávidím a už nikdy víc.
Příběh je zajímavý:D Heh, sen o roztržených rukavicích:D Ale v klidu... dneska se mi zdálo, že stojím v obchodě a vybírám si štětec, kterým si budu dávat make-up na obličej, takže... :D

3 Natálie Natálie | Web | 21. února 2016 v 11:02 | Reagovat

asi rád šiješ no.. :D

4 Nelly Cadlenson Nelly Cadlenson | Web | 21. února 2016 v 11:53 | Reagovat

Občas jsou to fakt zajímavé sny :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama