Plány do budoucna | Cedor |

4. února 2016 v 11:15 | Cedor |  Já o...
Ahoj, dneska bych vám rád napsal co do budoucna plánuji a trochu se o tom rozepsat. Myslím, že jsou to dost vysoké cíle a ani si nemyslím, že to výjde.


Jak asi víte píšu si deník a chtěl bych ho jednou vydat. Píšu tam o své rodině, svých myšlenkách, mých zážitků, trapasů všechno. Vy spoustu věcí zde na blogu nemůžete číst, protože jsou moc osobní, ale ve svém opravdovém deníku si myslím, že to chybět nesmí. Nevím ani kdy bych to měl vydat píšu ho od 24.5.2015, ale pak jsem přestal a po dlouhé době je tam první zápis 6.1 od té doby píšu pokaždé, když se něco stane. A myslím, že by to mohlo vyjít už jen díky tomu, že je situace jaká je. Imigranti... Dost se tam o nich zmiňuji a myslím, že za nějakých 70 let by to mohlo lidi zajímat z pohledu obyčejného člověka. Toto bych viděl docela reálně, ale zároveň taky ne. V deníku se to snažím psát lépe než na blogu. Vím, že bych to měl psát i tu i v deníku stejně dobře, ale prostě chápete (:D). Napíšu to co nejlíp do deníku a pak to píšu ještě tu, musím vyjmout x věcí a už se mi u toho nechce tolik přemýšlet... Spolužák mi furt říká, že mi to vydá, že si ho koupí atd.... Pak se mě ptá co tam píšu a na to mu říkám: ,,Jsou to moje myšlenky nemůžu ti to říct." A to je to co mi zas příjde trochu jakobych si odporoval. Na jednu stranu to chci vydat, ale na druhou nikomu neřeknu co tam píšu (samozřejmě, že neřeknu..)

Dál mě baví vařit takže půjdu na SŠ na kuchaře. Ale dělat to nechci. Jdu na to, protože mi známky neumožňují nic moc lepšího, ale mám v plánu vzít si tříletý obor s výučným listem a potom si udělat nástavbu (poradila mi toto výchovná poradkyně ve škole a psychološka, protože se tak vyhnu příjmačkám a budu mít maturitu i tak). Potom co budu mít maturitu hodlám udělat nějaké kurzy herectví a následně jít na vysokou školu herectví. A vzít si tam angličtinu pokud bych po vystudování vysoké školy stále neuměl perfektně anglicky tak být potom ještě nějakou dobu doma naučit se anglicky a potom odjet do Velké Británie. A tam být hercem. Celý život chci být slavný. Když jsem byl malý chtěl jsem být zpěvák. Dokonce jsme jednou s rodinou jeli na dovolenou do nějakého hotelu, který měl pouze chatky (každá chatka měla 2 místnosti záchod a pokoj,kuchyň atd... v jednom.) A byla tam hospoda uplně narvaná a já (v té době jsem si myslel, že budoucí zpěvák) jsem si vzal nějaký klacek nebo co to bylo a šel jsem před všechny, všichni na mě koukali co se bude dít a najednou začala hrát nějaká hudba a já začal zpívat tancovat atd.. Určitě to znělo jako pes křížený s kapusťnákem, ale lidi mi tleskali a mě to docela dost motivovalo a pak jsem furt zpíval doma. Mamka mi nechtěla říkt, že zpívat neumím nebo tak, aby mě to nemrzelo, ale docela se divím, že to vydržela. No prostě jsem byl schopný takéto věci, kterou bych už dneska neudělal ani za milion. Při psaní mi to hází docela flashback (živá vzpomínka) a stydím se:D. Nejhorší je, že to mamka natáčela, a když náhodou máme chuť se podívat na staré rodinné videa tak na sebe dělámm hrozný facepalm :D.

No, ale po nějaké době jsem objevil YouTube a do toho jsem se hned zamiloval. Rád bych i já nějak natáčel na youtube, ale čekám na normální techniku zatím mám jen stativ a mobilem natáčet nechci. Ale o YouTube jsem se rozepsal, protože jak vidím ty youtubery tak se mi nějak zalíbilo herectví. Od té doby bych rád byl hercem. Ale nechtěl bych hrát v seriálech typu "Ordinace" ani tak. A když jsem našel serial Game Of Thrones tak jsem se rozhodl, že pokud by po tom vystudování a všeho toho seriál ještě běžel (trvá dost dlouho než natočí jednu sérii protože cetují po celém světě (teda co jsem slyšel) a spolužák mi říkal, že pry bude MINIMÁLNĚ ještě nějakých šest sérií tak by to mohlo ještě hrát) tak bych zkusil udělat konkurz (pokud by byl).

Ale popravdě, kvůli krizi s uprchlíkama to nevidím moc nadějně podle mého nárzoru už totiž dávno je třetí světová válka a jenom nám to neřekli

http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/zacala-3-svetova-valka-svet-se-rozklada-podle-stare-predpovedi.html
http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/treti-svetova-valka-uz-zacala.html
http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=110317

A myslím, že hodně lidí semnou souhlasí. Pokud ještě není tak začne co nejdřív. A kvůli uprchlíkům nevidím moc nadějně, že se dostanu do Velké Británie. On by to možná problém není, ale kdyby jestli je tam podporují tak nejedu ani za nic. Například do Ameriky nebo Německa nechci jet ani za nic. Amerika mi nevadí mám tu zemi rád, ale vadí mi Obama. Pokud by po něm byl nějaký normální prezident a vyhnal je tak v pohodě, naopak Německo k smrti nesnáším.
A toto je všechno. Ano mám málo cílů, ale za to velké. A popravdě pokud se mi něco splní tak jen ten deník. V době kdy jsem ho psát začal jsem jej vydat nechtěl takže jsem na to kašlal, ale teď musím ty zápisky poupravit psát to trochu normálně. Děkuji vám, za přečtení doufám, že se vám článek líbil, pokud ano napište mi prosím komentář. Tímto se s vámi loučím! :) Ahoj! :)
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 4. února 2016 v 20:49 | Reagovat

Máš velké a velkorysé cíle. Studium herectví na DAMU je dlouhodobá záležitost. Předchází mu maturita na konzervatoři po šestiletém studiu. Máš ještě čas na rozmyšlenou a na poradu s psycholožkou. Ať se ti vše podaří podle tvých představ. ☼☼☼

2 cincina cincina | Web | 5. února 2016 v 19:32 | Reagovat

Na jednu stranu si to sice protiřečí, ale zase si to vezmi takhle, že kdybys teď všem řekl, o čem tam píšeš, tak už by to všichni věděli a nemělo by cenu si tu případnou knihu kupovat. Takže být tebou, tak si to nechám pro sebe:)
Wow, máš super plány:) Já doufám, že ti to všechno vyjde. Když tomu budeš věřit a budeš si to přát, tak to klidně může vyjít:) Vůbec bych to nepodceňovala.

3 *Anne *Anne | Web | 6. února 2016 v 12:01 | Reagovat

Vůbec neříkej, že se ti to nesplní. Už touhle větou si v hlavě tvoříš jakýsi zásek a nebudeš se snažit. Naopak si říkej, že na to všechno máš a ono to půjde samo, budeš muset překonat hodně překážek, ale za stojí to za to. Až knihu vydáš, dej mi vědět. Koupím si jí :) :D Jo a děkuji za komentář na mém blogu, já se v Itálii cítím doma, jsem tam každý rok, ať už u moře nebo na horách a stále mě to neomrzelo :) oblast Rimini samozřejmě znám :)

4 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 6. února 2016 v 17:44 | Reagovat

Článek jsem četla už jak vyšel, ale ještě jsem se dostala k tomu, abych ho okomentovala. :D
Já ti moc držím palce, ať se ti alespoň něco splní, kdyby ne všechno :) Hlavně ať jsi v životě spokojený, to je hlavní.
A jak říká můj bývalý lektor AJ Alberto: Never let your dreams or desires escape you :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama