Deník 27.1.2016

2. února 2016 v 11:00 | Cedor |  Deník
Ahoj, dneska to je další deník. Rozhodoval jsem se jestli tuto část vůbec psát, ale řekl jsem si, že bych měl.

Včera nám učitelka na španělštinu řekla, že končí. Učí totiž na gymplu za učitelky na mateřské a u nás má poloviční smlouvu a dojíždí z vedlejšího města. Učila za dvě učitelky takže peněz měla docela dost. Ale obě se vrátili a nyní jí tam už nepotřebují takže dostala padáka a u nás jí poloviční smlouva neuživí.
Další den ráno jsem vstal nějak jsem si neuvědomoval, že jí uvidím naposledy. První hodinu jsme měli češtinu. Bylo nás ve škole 7 z 16 takže nás vzala na pc. (Chyběli a 3 měli ruskou olympiádu) Druhá hodina matika. Hráli jsme stovku. To je, že máte číslo 100 a házíte kostkou a číslo, které spadne tak tím tu stovku odečtete,přičtete,vynásobíte,vydělíte,odmocníte,umocníte cokoliv Musíte dojít k číslu 1. Pokud se dostane do 0 nebo do mínusu tak zase příčítáte atd.. Potom hrála hru, kde dáváte slony na prkno a hází to kuličku do cíle (učitelka nevypadá na to, že by hrála takové hry:D). Potom byla fyzika učitel nás chtěl vzít taky na pc, ale když otevřel dveře stál tam ředitel s notebookem, aby mu něco nainstaloval nebo co (ten učitel učí i informatiku), kdybychom tam šli jen o pár vteřin dříve tak by měl ten učitel problém. Raději jsme zustali ve třídě a věnovali se učivu. Další hodina byla hudebka. Psali jsme si zápis a najednou moje hodinky, které se dají párovat s telefonem se vybily a udělalo to krásnou melodii přes celou třídu. Zvednu oči k učitelce tak se na mě podívá pohledem, že mě nejvíc zeřve a nakonec z ní vypadlo: ,,Co to máš za hodinky?" Můj tep, který v tu chvíli byl 6 miliónů za sekundu se ustálil (neumím zvládat stres). Potom vytáhla mikrofony, že když bude někdo chtít může si vzít mikrofon a zpívat.

Jeden kluk začal zpívat rock a docela dobře. Druhý kluk si dal mikrofon 5 kilometrů od pusy a zpíval. Neslyšel ho nikdo. Ale nic neříkám já sám bych ze sebe nevydal ani hlásku, i když mi mamka a taťka furt říkají, že zpívám dobře já jsem jiného názoru (přece jen jsou to rodiče a pro ně jsou děti nejlepší vždycky). Potom nastala španělština. Jak víte z předešlých článků tak mě nebavila kvůli tomu jak se furt baví atd... Nebyl klid nic jsem se nenaučil atd.. Byla to poslední hodina a všichni byli naprosto potichu a učitelka nám četla nějaký článek z časopisu o býčích zápasích. Potom to zavřela a říká nám, že i když jí občas štveme (to bavení atd..) tak nás má hrozně ráda, má s náma zážitky (měli jsme tam tanečnici Flamenca, vařili Gaspaco - studená rajčatová polívka atd...) A že jsme byla její první třída, kterou učila jakoby ona (ne za nikoho) a proto si nás bude pamatovat a, že nás bude mít v srdci. Všichni se zvedli a šli za ní. Dali jí čokoládu, knížku a podobné dárky a ona se rozbrečela. Opravdu nás měla ráda a já, když jsem se na ní podíval taky mi to dávalo slzy do očí. Nicolas taky málem brečel, bylo to na něm vidět, ale nepřizná si to. Potom jsme jí přáli takové ty věci ať se daří v životě najde práci atd... Někteří jí i objali. Dala nám její email, abychom jí mohli napsat prostě chce s námi být pořád v kontaktu, chce se s námi scházet atd... Já jí napsal i email, ale neřeknu vám co jsem jí napsal a co mi odepsala (pokud se mi podaří vydat můj deník osobní budete si to moct přečíst tam) ve 13:15 měla schůzku s ředitelem doufám, že jí to pomohlo jakýmkoliv způsobem.

Potom jsme měli odpoledky a kvůli nízkému počtu žáků (9) nás pustili dříve. Dělali jsme nějakou blbost s čajovými sáčky.
Potom doma jsem zapálil dvě svíčky jednu za oběti holocaustu a jednu za Annu Frankovou.
28.1 Jsme měli 5 hodin protože, je vysvědčení a na mě už zase leze chřipka. Mám rýmu, hleny v krku,bolest v krku a hrozně mě bolí hlava. Do školy bych nešel, kdyby se nedávalo vysvědčení. Máme změnu rozvrhu, kvůli španělštině. Doma jsem si hned lehl a dal si paralen, ano je mi díky němu lépe, ale rýmu mám furt a je hrozně nepříjemná. Ale chřipku mám každý rok na konci ledna....

Tohle je pro tento článek všechno. Své učitelce na španělštinu přeju hodně štěští. Děkuju vám, ze přečtení. Pokud se vám to líbilo tak mi prosím napište komentář.:) Tohle je vše a ahoj!:)
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beatricia Beatricia | Web | 2. února 2016 v 21:34 | Reagovat

Deníkový článek se mi moc líbí. Tento styl článků čtu nejraději, protože je to ze života ne sci fi. Píšeš moc hezky a dokážeš barvitě vylíčit situaci.
Hlavně se brzy uzdrav. ☼☼☼

2 Natálie Natálie | Web | 2. února 2016 v 22:21 | Reagovat

ooo... :) tak to jste měli pěkný den.. :) a určitě bych chtěla v matice hrát to co vy.. :) vypadá to zajímavě.. :) a je to úplně pěkné od té učitelky, že vám na sebe dá kontakt atd.. :)

3 buttercup♡ buttercup♡ | Web | 3. února 2016 v 16:00 | Reagovat

páni, ty se učíš španělsky? :oo tak to ti závidím, taky bych to chtěla umět ♥

4 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 3. února 2016 v 19:01 | Reagovat

Taky chci ty dny nás učitelé jen tak brali na pc. :D To je škoda, že vám odchází učitelka, já to nikdy neměla ráda, až na tu chemikářku v 8, to jsem byla ráda, že je klid. Ani o kontakt jsme nežádali. :D Španělština je super a jednou bych se ji chtěla naučit, jenže na ZŠ jsme měli jen NJ a RJ, na střední to samé, takže jedu NJ a teď na ni budu chodit i do jazykovky, aby se mi úplně neznechutila. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama