Fatty Pillow , Tlustej Kárl | Cedor |

23. ledna 2016 v 8:00 | Cedor |  Já o...
Ahoj, jak asi víte před nedávnou dobou jsem dělal článek o TheMadKyo. Další můj oblíbený YouTuber (Streamer) je Fatty Pillow a právě na něj je další článek. Příště bude samozřejmě další youtuber a bude to tak pokračovat dokud nenapíšu všechny své YouTubery.

Zde se lidé rozdělují na dva tábory - ti co ho nesnáší, protože na sebe umí jen sypat jídlo a mluvit sprostě (podle jejich názoru) a Fatty Army (Fatty Family), kteří ho podporují a mají ho rádi.


Ano Fatty je sprostý, ale to je součást jeho charakteru. Pokud se s ním potkáte v normálním životě a neřeknete (s prominutím). : ,,Čáu čur*ku." Tak s váma bude jednat normálně. On sám říkal, že sprostě na veřejnosti nemluví, ale jednou mu někdo řekl příklad výš tak mu řekl (zase s prominutím): ,,Ty seš dobrý pí*us." Ale oba to mysleli ze srandy.

Ano je pravda, že na sebe sype/lije jídlo. Ale to je už taky jeho image. Prvně to udělal, aby lidi pobavil, ale postupem času je z toho jeho image. Právě za to ho většina lidí hned odsuzuje. Napříkal. Na streamu (živé vysílaní) dostal 20 000 donate (peněžní dar od jeho fanoušků) A on na sebe vylil šlehačku. Zde vám dám video, aby jste neřekli, že za 20 000 na sebe JEN vylije šlehačku


Než začnete psát, že mu to "chce" vrátit atd.. Zeptejte se sami. Co by jste udělali, když by jste dostali od nějakého náhodného člověka 24 000? Fatty je opravdu jeden z mých nejlepších youtuberů. Váží si i když mu poslete 20 korun takže za 20 000 se divím, že mu nešlehlo :D.

No ale samozřejmě jsou to YouTubeři co mají problém. Nevím jestli mu závidí nebo jim jen vadí, že vydelávají míň jak on. A hned musí natočit parodii Atiho jsem měl rád, ale po tomhle videu mi vadí. To stejné Johny Valda. Taky mu nadával řekl mu "špeku" v komentech na streamu. Ano myslel to ze srandy, ale přece jenom říct obéznímu člověku špeku (nevíte jestli má nemocnou štítnou žlázu nebo jen moc jí, ale chcete na to spoléhat?) to je jako dost trapné. Johnyho začali všichni celkem dost hejtovat (já je nehejtuju jen píšu co se stalo. Nemám rád ani Atiho ani Johnyho ale jsou mi jedno)

Fatty se ale naštval a udělal video, za které se mi líbí víc. Ne protože nadává na youtubery, ale že se nenechá a postaví se jim.
V tom videu mluví dost sprostě takže je jen na vašem uvážení jestli se na to podíváte.

Dost o tomhle.
Dřív než byl Fatty Pillow tak byl Tlustej Král. Prostě Fatty rapoval zde máte pár jeho písniček:

Tahle mě dost dostala. Zpíva totiž o svém otci, který bohužel zemřel. Nevím jak, ale to řešit nebudeme.

Nehulí je to jen kvůli té fotce. Teda hulil, ale to když byl puberťák.
Fatty na streamech se snaží i rozveselit své fanoušky rapem, ale takovým, který vás má povzbudit nikoli pobavit. Tahle písnička je hodně hezká. Jinak Fatty má na rap talent já osobně moc rap nemusím, ale ten jeho se mi líbí a ne protože mám Fattyho rád, ale fakt se mi to líbí. Hodně YouTuberů dělá nějaké mimo youtube aktivity, ale mně se to nelíbí, a zůstavám pouze na jejich YouTube.

A ještě vám tu dám nějaký jeho příběh, který mám hodně rád a baví mě.
Tohle je můj oblíbený příběhAle toto je opravdu nejlepší. Nejvíc mě baví ta část: Návod level Ikea: Šroubek doprava nahoru doleva, popros boha, aby to drželo. :D :D

Toto je asi vše pro tento článek o Fattym. Doufám, že se vám líbil pokud jo budu moc rád, když mi napíšete komentář, což je pro blogery nejdůležitější. Máte rádi Fattyho? Nebo naopak ne? Napište mi to do těch komentů a pokud ho nemáte rádi tak proč? (Jen se zdržte prosím komentářů typu "Je to k*kot děkuji). Tak zatím Ahoj! :)
Cedor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 23. ledna 2016 v 13:16 | Reagovat

O Fattyho existenci samozřejmě vím, ale nesleduju ho, možná večer kouknu na nějaké jeho videa jestli by se mi líbil jeho styl hůmoru, tak bych ho určitě začala sledovat.
Já mám nejraději Kovyho, Jmenuju se Martina, samozřejmě Kyo, Nikolslife...ale prostě hlavně Kovy a Vidrail, ti mě pobaví vždycky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama