Deník 9.1.2016

9. ledna 2016 v 14:48 | Cedor |  Deník
9.1.2016 Sobota
Ahoj, budu vám zde psát i můj deník, ale věci které jsou až příliš soukromé zde nečekejte. Dnešní deník se bude týkat včerejšího i dnešního dne. Děkuji všem, kteří můj blog čtete a těším se na další spolupráci.
Pro další čtení klikněte na "Celý článek."

Včera jsem si do dějepisu vzal referát na Annu Frankovou (myslím, že z minulého článku víte jak moc jsem do ní zapálený). Přišel jsem domů a byl jsem rád, že se do toho můžu pustit. Za dvě hodiny bylo cca hotovo, stačilo mi jen vložit pár odkazů na dokumenty, video, a další. Po vložení mi program spadl a moje dvouhodinnová práce byla zničena.

Šel jsem tedy s otcem ven nafotit pár hezkých fotek na instagram, což nám zabralo cca další dvě hodiny. Po příchodu domů jsem si napsal ten referát znovu (ano další dvě hodiny práce) tentokrát mu, ale nešel referát otevřít. Učiteli jsem napsal "kontroloval jsem to a zaslal jsem vám to správně. Zde to máte ještě jednou pokud to nepůjde vypracuju to znova."

Dnes ráno jsem tedy šel k babičce a referát udělal ještě jednou dal jsem si na tom více záležet mám to obsahově mnohem delší a lepší. Zabralo mi to cca dvě hodiny a půl dneska. Poté jsem otevřel email přihlásil jsem se a tam jedna nová zpráva. Otevřu to a od učitele: ,,Už to je v pořádku v pondělí v práci se na to podívam." To už jsem se jakože naštval a poslal jsem mu i dnešní prácí s tím, že toto by mu mělo fungovat i doma (v práci protože doma mu to otevřít nešlo). Nyní doufám, že nehodlá čekat na pondělí jelikož opravdu tamta práce je oproti té, kterou jsem psal dnes špatná.

Po příchodu domů jsem to zapsal i do mého opravdového deníku. Ale vás jsem se zde chtěl zeptat jak by se vám líbili článku typu mé sny? Snažím se své sny si pamatovat a zapisovat je. Občas dokonce ve snech výdám i Annu. Ale bohužel po dnešku co jsem ráno vstal jsem věděl co se mi zdálo, ale když jsem si snažil zpomenout na něco konkrétnějšího tak to nešlo. Pamatuju si jen, že jsem byl v nějaké továrně kde byla kamenná podlaha, sloupy a pracovní stoly. Pamatuju si dveře, které byly ve filmové verzi o Anně Frankové. Došlo mi kde jsem, v jejich skrýši. Anna tam zamnou stála, ale co se dělo dál to už si prostě nepamatuji. A jelikož díky blogu věřím na astrální cestování takže si myslím, že by to mohlo něco znamenat. Ale nechci vypadat hloupě tak se o tom nebudu rozepisovat.

Celou místnost, kde jsem s Annou stál si pamatuju velice podrobně. Před očima si dokážu vybavit zelené židle, prach na tom stole i pootevřené dveře, kterýma nejspíše Anna přišla. Celé to bylo takové zvláštní. Ve snu jsem si říkal, kde jsem? Poté co mi to došlo mi naskočila husí kůže a zároveň mě naplnil pocit radosti. Pokud to Adri čte(z blogu výš) tak by jsi mi mohla prosím na email napsat zda je má teorie správná či nikoliv. Můj email bys tam jistě měla mít a předpokládám, že se souvislosti s tímto článkem ti dojde jaký je. Pokud ne napíšu ti. Děkuju.
Doufám, že se vám to líbilo tohle je odemě pro dnešek vše. Ahoj.
Cedor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama