Leden 2016

Sny - Společný život s učitelkami | Cedor |

31. ledna 2016 v 8:00 | Cedor |  Sny
Ahoj, dneska (25.1.2016) se mi zdál další sen. Po delší době je první, ve kterém není Anna (Co si pamatuju). Už jenom název snu by vás měl děsit. A opravdu je o tom, že jsem s nima bydlel. Hrozná představa.

Deník 20.1.2016

29. ledna 2016 v 7:15 | Cedor |  Deník
Ahoj, kdo četl můj poslední deník tak ví, že jsem šel k psychologovi kvůli volbě povolání. A chci vám napsat jak to probíhalo...

Ráno 9:00
Vstal jsem a hned koukl jsem se na mobil. Hned mi napsal Jarek.
,,Tak co? Je ti doma v teple fajně? Hajzle!" Napsal samozřejmě s vtipem (nadáváme si furt ve vtipu :D).
,,Jo :)." Odepíšu.
Dál jsem se už mobilem nezbýval a šel jsem do kuchyně, kde jsem si vypil energy drink. Mamka, sestra a taťka mi zatím říkali o různých školách. Kam se mám příhlásit atd.. Co by pro mě bylo nejlepší (protože mám dis poruchy takže matika by pro mě nebyla moc vhodná a navíc neumím komunikovat s lidmi takže by bylo nejlepší, když bych mohl být někde sám zavřený a tam si dělat svoje. Navíc jsem celkem nešikovný a jsem schopen rozbít i to co by se nepodařilo nikomu. Nicméně šel jsem do vany, mamka mi dala 30 korun na nějaké pití (koupil jsem si za 16 a penize si nechal :D) šli jsme s taťkou musel jít semnou, aby to vyřídil atd.. Už jsme tam byli a já celkem cítil stres. Sedli jsme si do čekárny a tam: Já, taťka a nějaká stará paní. Stres mě hned přešel... Zavolala si mě psychološka. Sice to nebyla ta, ke které chodím, ale ta u které jsem byl minule takže ok. Přivítala se semnou a říká taťkovi:
,,Dobrý den, jmenuji se *neřeknu jméno* a vy tu dnes jste, kvůli volbě povolání. Já s *Semnou* udělám testy inteligence."
Říkám si v duchu : ,,Ok mužu jit domu:D."
Pokračuje psychološka: ,,A potom mu dám dotazník, souhlasíte se vším?"
Táta souhlasil a šel domu. Dávala mi testy typu: Co je kráva? - Zvíře atd...

Potom mi cvičla paměť - opakuj po mě: 1,5...2,4,9... teď to říkej po spátku? 9.7.3 atd....
Potom nastala matika a tam jsem bohužel moc bodů nenahrál. Při dotázníku jsem známkoval práce a činnosti známka jak ve škole jak moc by mě to bavilo. Byly tam práce typu spojování drátků ve fabrice a to by mě asi zabilo. Potom herec, hned jsem dal 1 (hrozně moc bych chtěl být herec v Británii). Moderátor - 1. Zahradník - 5:D... Nakonec přišla mamka a říká jí: ,,*já* to má v hlavě naprosto v pořádku, má průměrné znalosti je chytrý, ale ty poruchy ho brzdí proto, by si měl vybrat školu, kde nebude moc matika například prodavač není vhodné, protože by mohl nastat problém ve vydávání peněz, ten kuchař pro vás bude asi nejlepší volba. K psychickému stavu bych nedopočuvala, aby dělal kuchaře-číšníka, on by se u číšníka trápil, když by byl nával atd.. Takže jen kuchař. V dotazníkach mu vyšlo, že by rád dělal něco kreativního."

Doporučila mi na jaké školy v našem městě bych mohl a na jaké mi nedoručuje (kvůli chování děcek atd.. Říkala totiž, že kolem jedné chodí do práce a za školou před hodinou tam hulí takže tam by mě byla škoda:D). Potom nám řekla, abychom s mamkou šli na den otevřených dveří a mamka zašla za ředitelkou/ředitelem a seznámila jí s mýma dis. poruchama a celkově jakoby semnou a zkusila ji nějak přemluvit, aby mě tam vzali. Protože to pry lidi dělají se svými dětmi a většinou to vychází. Naštěstí se moc nebojím protože se na tu školu loni hlásilo 40 lidí a vzali 30 takže mi psychološka řekla, že bych se nemusel bát..

Bylo to klasické vyšetření na jaké chodím. Nedali mi kvůli tomu pedagogicko-psychologickou zprávu takže se třídní nemusí o nic starat. Celkem mě potěšilo jak říkala, že opravdu to v té hlavě mám. Ale ne tak, že si teď o sobě myslím buh ví co, ale spíš mě to více motivovalo více se učit atd... Ale už jak jsem tam šel ve třetí tříde tak tam mamce řekla, že mám IQ osmáka (neberte to tak, že se chlubim jen píšu co mi říkají).

Jako vždy mé stresy byly naprosto zbytečné. Ale já jsem ve stresu furt. Dělali jsme jednou v občance testy jak moc dobře zvládáme stres přičemž tam byli body od 10-50 (50 nejhorší 10 nejlepší) 50 tam bylo, že už to je nejhorší.. No mně vyšlo 69 takže.. :DDD.. Ale já jsem ve stresu i za uplné blbosti. Například mám zajít za třídní a poprosti jí třeba o nějaký papir, který potřebuju domu třeba i kvůli těm poruchám do té poradny. No ruce se mi třepou uplně moc, hlas se mi třepe atd... Vždycky mi učitelka říká ať se uklidním, že se nic neděje :D. Ona je taková, že ráda vtipkuje a já jí měl na doučování a já si vypl mobil a ono to udělalo zvuk (bylo nás tam víc) a ona: ,,Táák kdo si vypl mobil?" Řekla už tak, že ten vtip měl v nádechu a já jen: ,,Já." S nervozitou v nadechu a ona: ,,V pořádku nic se neděje." .. :DD
Snad se vám to líbilo, chtěl jsem si to zapsat. Chci se zeptat na váš UPŘÍMNÝ názor jak vypadají ty moje zápisky v deníku? Většinu (krom tohoto a ještě nějakého) píšu tak jak je mám v deníku, jen s výjmutýma osobníma věcma. Ptám se, protože bych chtěl si napsat deník a vydat ho. Mám to vymyšelné tak, že mi nedojde. Protože, jsem si vzal nějakou trapnou knižku vyjmul stránky a lepím si tam svoje papíry tím pádem to tam mužu lepit do nekonečna. Ale moc jsem to nevyřešil, protože to píšu odzadu :DD. Se stane. Všem co se vyjádří děkuju :).
Tohle je zatím všechno a ahoj! :)
Cedor

Holocaust | Cedor |

27. ledna 2016 v 8:00 | Cedor |  Já o...
Ahoj, dneska je Den památky obětí holocaustu. A já bych na uctění památky všem, kteří zahynuli při druhé světové válce rád napsal článek. Jak asi víte tak mě druhá světová válka hodně zajímá (což můžete pochopit z toho, že mám v desiGnu Annu Frankovou, furt se mi o ní zdá a celkem často se mi zdá i o válce). Pro ty co neví co to je holocaust (myslím si, ale že to víte všichni) tak vám to napíšu. Je to vlastně nacistická politika, ale když se řekne holocaust tak je tím myšleno i všechny koncetrační tábory, cele a všechno co s tím souvisí.

Fatty Pillow , Tlustej Kárl | Cedor |

23. ledna 2016 v 8:00 | Cedor |  Já o...
Ahoj, jak asi víte před nedávnou dobou jsem dělal článek o TheMadKyo. Další můj oblíbený YouTuber (Streamer) je Fatty Pillow a právě na něj je další článek. Příště bude samozřejmě další youtuber a bude to tak pokračovat dokud nenapíšu všechny své YouTubery.

Deník 18.1.2016 - 19.1.2016 | Cedor |

22. ledna 2016 v 13:30 | Cedor |  Deník
Dnes je to další deníkovský článek :).
Pondělí. Nemusím do školy, protože mi není dvakrát nejlíp. Ráno kolem deváté jsem vstal. Na messengeru zpráva od spolužáka se kterým sedím. ,,Hello its me." (Toto mluví naše parta skoro furt.) Sice s ním sedím, ale na španělštinu sedím s druhým členem naší party (poslední má ruštinu). On musel být sám, protože jsem tam nebyl já. (Jmenují se Nicolas ten co s ním sedím na šj, Jarek s tím sedím normálně a Dominik ten co má ruštinu). Jarek mi furt posílal videa jak Nicolas sedí sám hlavu měl dlaních a těžce se nudil. Bylo mi ho trochu líto, ale přece jen jsem se neubránil pocitu, že tam sedí sám a smál jsem se (škodolibě, ale to je fuk :D). Potom mi posílal zprávy kde jsem se dozvěděl poslední známky na vysvědčení a není to tak hrozné. Doma jsem si uvařil čaj lehl jsem si a napsal jsem si článek, který výjde příští týden. A šel jsem si psát do deníku (mojeho ne blogového). A najednou bylo 13:30 a slyším zvonek. Byl to Dominik a měli před odpoledkama. Zvednu telefon (máme ten zvonek s telefonem jak se dá mluvit). ,,Pojď s náma na pizzu." Říká mi Dominik.
,,Nejdu mám zvýšenou teplotu." Odpovím.
,,Jo hlavně, že jdeš zítra do školy." Směje se mi Dominik.
,,Nejdu s váma Nicolas by mi nadával za španělštinu." Obhajuju se a směju.
,, Jo nadával!" Křičí tam na mě s humorem Nicolas.
Vypl se nám zvonek kvůli dlouhému mluvení. Potom jsem šel do okna a ještě chvíli mluvili.
Potom jsem si vzal pc a chvíli hrál sims 2. Myslím, že nemusím psát co se v mé rodině dělo stejně to nikoho z vás nezajímá.
Toto je první článek deníkovský, který píšu jinak než jak to mám v mém deníku, samozřejmě nepočítám osobní úryvky, které nehodlám psát sem.

Přišla mamčiná kámoška jmenuje se Eva. Poprvé na nás neměla "vtipné" narážky, které ale myslí ze srandy. Když jí, ale odpálkuju já tak mlčí, ale mamce se to nelíbí, aby taky jo ale občas se semnou i zasměje. Zavřel jsem se do obýváku a byl tu s otcem. Lehl jsem si do peřin vzal jsem si mobil a projížděl blogy, myslím, že jsem jich i pár okomentoval, ale nejsem si jistý, protože se mě taťka začal vyptávat jak to uděláme s Osvětim (nevím jak to mám vyskloňovat tak to nechám tak) protože pokud nebude hezké počasí tak pojedeme jindy. Zapomněl jsem na nějaké komentování blogu a začali jsme to řešit. Já si už v hlavě připravuju jak by měl článek vypadat. Pokud se tam může fotit tak určitě článek obohatím fotkama. Myslím, ale že by neměl být problém.

Později večer se mi teplota zase zvedla a vzal jsem si Ibuprofen (či jak se to píše). A teď (nyní je 18:29 a toto co píšu teď se stalo asi před hodinou) mi je úplně skvěle. Takže se zítra asi školy nevyhnu. Ale nevadí ve středu znovu nejdu, kvůli psychlogickým testům pro výběr střední školy.

19.1.2016
Zdál se mi sen, který jste mohli číst v předchozím článku. Vstal jsem a jediné co jsem si pamatoval byl konec a díky němu jsem si rozpomněl na zbytek snu. Uvařil jsem si kafe a přemýšlel nad tím. Je to něco jiného než co se mi zdá obvykle. Dokonce se v tom snu i mluvilo což není v mojich snech moc obvyklé. Potom jsem šel do školy. První hodina - čeština. V pohodě řekla nám známky (češtinářka je naše třídní) všechny co nam dá na vysvědčení každý učitel a řešili jsme takové ty třídní věci. Další hodina matika psali jsme písemku - výborně já o ní nevěděl. Píšu a píšu a najednou jsem cítil jak moje nohy pohlcuje zima. Kouknu se a otevřené okno. V tu ránu jsem nedokázal myslet na nic jiného než jaká mi je kosa (myslím to doslava já jsem nedokázal už nic ještě, že jsem to měl už hotové :D) odevzdali jsme písemky a okno se zavřel (opět doslova nedál si srandu) cítil jsem jak mi nohama tekla krev a zahřívá mi nohy...

Potom byla chemie a mně se začalo chtít na záchod, ale odmítám jít na školní záchody.. (Menší skok v čase) Španělština. Začalo mě bolet břicho, ale ta bolest celkem rostla. Ve fyzice (poslední hodina) jsem už seděl fakt v křečích a nešlo to vydržet. Zvoní a já myslel, že už můžu umřít (s nadsázkou řečeno) Ale už jsme měli jít, ale někdo lezl do skříně (jak naschával) učitel za ním šel a všichni najednou byli ticho, aby slyšeli co mu učitel řekne. Jen já stojím v křečích a řeknu přes celou třídu nejvíc nahlas: ,,Boha, však kam zas jde?" (Však používám docela často, mluvím úplně jinak než píšu normálně mluvim přízvukem a nářečím jaké máme tady). On mě, ale neslyšel což je asi dobře, protože bych to už nevydržel. Dorazím domů a myslel jsem, že se asi pozvracím (Omlouvám se:D) ale vzal jsem si nějaký prášek na břicho a ulevilo se mi. Uvařil jsem si čaj a lehl jsem si. Napsal jsem ten sen a koukal na youtube.

Ještě, že zítra do školy nemusim. Jsem objednaný na 10:00 to je u nás už 3. hodina. 2 další tam budu a zítra je 5 hodin. Takže perfektní. Mamka mi oznámila, že tam semnou zítra nebude, že tam budou další patnáctileté děcka, a že by mi to dělalo ostudu. V tu chvíli jsem litoval, že na ten test jdu. Protože jsem hrozný zmatkař a vím na 100%, že tam zítra něco pokazím to bych prostě nebyl já. K psychologovi chodím často kvůli dis poruchám takže se s ní docela znám (pokud mě teda dají k té mojí psychlošce:D) Minule jak jsem tam byl tak jsem tam strávil 2 hodiny. Jednu u té mojí a druhou u nějaké co se na to víc specializovala a já z ní byl nervózní. Nemám rád, když jsem v přítomnosti cizích lidí. Cítím se nesvůj nemám rád, když je kolem mě moc lidí, ale úplně nesnáším, když se mě někdo dotýká. Ne, že bych se lidí štitil, ale prostě jak na mě někdo začne šahat tak mi to je nepříjmné a ten dotek na sobě cítím dokud prostě si na to nešáhnu sám :D. Prostě nemám rád, když je kolem mě moc lidí, proto mě štve , že tam mamka nebude semnou. Nejlepší je, že až vy toto bude číst tak já už to budu mít za sebou takže vám budu moct říct co se dělo :D.

Děkuju za přečtení. Napsal jsem 2 dny protože mi ten jeden přišel moc krátký. Přece jen byl jsem celý den doma protože mi bylo fakt zle, takže by se ani nedalo co psát. Doufám, že se vám článek libíl pokud jo napište mi prosím komentář a váš den :). To je pro dnešek všechno :)
Ahoj!:)
Cedor.

Desing by Whirpy | Cedor |

17. ledna 2016 v 11:22 | Cedor |  Já o...
Ahoj, dneska chci poděkovat Whirpy, kterou sleduju déle než mám tento blog. Udělala mi tento desing, který je hrozně luxusní. Je hrozně šikovná (jak můžete vidět) pokud máte nový blog a neumíte si udělat desing sami jako já tak určitě napište jí :3. Anna Franková je tam záměrně, protože její příběh opravdu mám rád takže se nedivte, že ji tam mám. Mám tam i sochu svobody. Nevím jak Whirpy ví, že mám rád Ameriku a Anglii (obě dvě země) ale dost mě to překvapilo, že to tam je a taky mi to udělalo radost:D.

Prostě tímto článkem chci poděkovat Whirpy za úžasný desing. Pokud bys chtěla něco ty (a bude to v mých silách) tak neváhej napsat. :) Ano tento článek je krátký, ale mně tyhle věci mi nejdou psát. :D Radost mi udělá každá kravina a já mám nutkání furt děkovat, ale když mám něco takhle napsat tak jsem v koncích :D. Takže ti mockrát děkuju (už zas :D) a asi ahoj. :D
Cedor

Deník 12.1.2016

16. ledna 2016 v 17:30 | Cedor |  Deník
12.1.2016 Úterý.
Ahoj, dneska byl takový hrozný den ve škole. Měli jsme češtinu a opakovali jsme na pololetm písemku, kterou budeme mít zítra. To by bylo v pohodě, kdyby jsme probírali věci, které nám moc nejdou (vedlejší věty) místo toho bereme číslovky, zájmena a další zbytečnosti, které jsme se učili v páté třídě. Všichni je již umíme, ale stejně je furt bereme dokola a dokola. Další hodinu jsme měli matiku, ve které jsme psali pololetní písemku. Paní učitelka mě posadila k učitelskému stolu, abych neopisoval (dělá jako bych to měl ve zvyku) prohlédl jsem si písemku a myslel jsem, že toto je můj konec. Potom, ale jakoby se mi v hlavě rozsvítilo a něco málo jsem tam napsal. Ne že bych se neučil, ale prostě u písemky se to zapomene.

Další hodina byla chemie, kde jsem se dozvěděl jakou mám známku na pololetí. A jelikož chci o stupeň lepší známku tak musím udělat referát, ale naštěstí ho nemusím číst před třídou. Zatím nemám vybrané téma co udělám, ale do pátku to musím mít takže bych měl asi máknout. Potom jsme měli zeměpis, zase nám řekla naše známky. Tam jsem se známkou spokojen tudíž nemusím nic do zeměpisu dělat (samozřejmě nepokazit si to). Potom byla španělština. Minulý rok mě tento předmět neskutečně bavil a uměl jsem všechno co jsem za ten rok potřeboval. Ale nyní? Dali nás do kupy i ostatními třídami našeho ročníku (VŠEMI) a oni se furt a furt a furt baví! Nyní mi tento předmět leze absolutně krkem a moje španělština stojí na místě z letošního ročníku nevím nic.... Prostě se to nedá neučit. Ještě ke všemu s kamarádek sedíme uplně vzadu a učitelku vůbec neslyšíme a skoro ani na tabuli nevidíme (vzadu, ale sedět musíme protože největší borkyně co hrozně nevidí na tabuli se tam posadily a povídají si místo učení) I já i kamarád máme španělštinu zhruba na stejné úrovni a nesnášíme jí nejvíc...

Poslední hodina byla fyzika. Zase nám řekl učitel známky a něco jsme i probrali. Holka, která je úplně hloupá (to myslím vážně má dotazy typu jak se vyrábí sůl..) měla referát, který okopírovala z wikipedie. Odprezentovala svou práci a učitel jí říká: ,,Toto je spíš učivo zeměpisu ne? Co to má společného s tím co teď probíráme?" (Povídám, že hloupá) Ona řekla, že si ty informace důkladně hledala a spolužák se kterým sedím řekl: ,,Já to věděla všechno už předtím." (Myšleno tak, že to říká ona) Oba jsme ve fyzikárn chytli úplný záchvat smíchu. (Myslíme to ze srandy i když jí nemáme zrvona v lásce, ale chápete). Potom jsme šli domů. Podíval jsem se (znovu) na film o Anně Frankové a šel jsem si to zapsat do mého deníku (Tento den).

Další část deníku z 12.1.2016 Nevím jak často ty deníky budou vycházet, ale baví mě psát nejvíc. Zase, ale zveřejním jen ty části, které nejsou tolik osobní. Dokonce i z tohodle zápisu jsou nějaké věci odebrané a jsou jen v mém deníku. Snad se vám deníky líbí.
To je všechno pro tento deník.
Ahoj
Cedor.

Hudba

14. ledna 2016 v 18:45 | Cedor |  Já o...
Ahoj, v mém životě jednu z nejdůležitějších věcí hraje hudba. (Konkrétně metal,rock,punk a dubstap).
Ostatní žánry moc nemusím.. Teda.. Nevadí mi pop, ale rap mi vyloženě vadí. Chci vám sem dát tedy pár mých oblíbených písniček, popsat jaké to vlastně je být rockerem atd.. I nějaké obrázky o tom.
Moje oblíbená písničeka je tato:

Jmenuje se to Mám piči (číči). Mám tuto písničku rád. Prostě celkem to vyjadřuje občas to co bych rád řekl lidem, kteří mě třeba nemají v lásce a chtějí mě urazit.. Je celkem stará, ale já jí našel tento rok. Na silvestra (pokud chcete silvestrovský článek co jsem dělal letos tak mi to napište do koemntářů byl by z toho dosti dobrý článek). Zamiloval jsem si tu písničku hned jak jsem jí slyšel. Doporučuju si jí pustit!

TheMadKyo

12. ledna 2016 v 15:00 | Cedor |  Já o...
Ahoj, v dnešním článku si popovídáme o TheMadKyo. Chci se vypsat moje oblíbené youtubery, něco málo o nich a pár jejich videí tak, aby jste si v případě zájmu všechno prohlídli hned. Dnes tedy začneme s Kyo příště bude zase nějaký jiný YouTuber pokud mě chápete. Nevím kolik jich bude, ale určitě se budu snažit jich vypsat co nejvíce.. Taky bych rád upozornil, že o nich mám i vlastní facebookovou stránku s 61 (momentálně) lajky, ale tu zatím zveřejňovat nebudu. Tak se do toho pustíme.. :)

Deník 9.1.2016

9. ledna 2016 v 14:48 | Cedor |  Deník
9.1.2016 Sobota
Ahoj, budu vám zde psát i můj deník, ale věci které jsou až příliš soukromé zde nečekejte. Dnešní deník se bude týkat včerejšího i dnešního dne. Děkuji všem, kteří můj blog čtete a těším se na další spolupráci.
Pro další čtení klikněte na "Celý článek."